Loginiai žaidimai - Crazy Chess

Įspėjame, jog skiltis Loginiai žaidimai gali sukelti nuovargį, galvos skausmą ir svaigimą, kadangi joje talpinami žaidimai reikalauja nemažai protinės veiklos, loginio mąstymo ir atidumo. Žaidimus esančius skiltyje Loginiai žaidimai patariame žaisti saikingai. Nuolatinis lankymasis skiltyje Loginiai žaidimai gerina loginį mąstymą, atidumą, reakciją ir kitus įgūdžius. 
Loginiai žaidimai - Crazy Chess
 
Visi puikiai žinote ir tikrai sutiksite, kad vienas seniausių ir daugiausiai loginio mąstymo reikalaujantis žaidimas yra šachmatai. Žaisdami juos lavinate strateginį ir erdvinį mąstymą. Skiltyje loginiai žaidimai šis žaidimas patalpintas jau gan seniai, tačiau šį kartą nusprendėme pasiūlyti kiek kitokią šio žaidimo versiją. Žaidimas Crazy Chess sukurtas remiantis senuoju stalo žaidimu, tačiau jo tikslas ir žaidimo eiga skiriasi.
Jūs privalote atsilaikyti prieš nuolatines juodųjų pėstininkų bangas naudodamiesi tik viena arklio figūra. Kas nežino, arklys turi ypatinga judėjimo būdą - du langeliai į priekį, vienas į šoną. Taip judėdami jūs privalote gintis nuo juodųjų pėstininkų ir neleisti jiems pasiekti lentos apačia arba pilį. Tereikia 8 juodųjų pėstininkų sunaikinti pilį. Sugavę daugiau nei vieną pėstininką iš eilės gausite papildomų kombinacijos taškų. 


Balsavimas

Žiūrėta: 8667   |   Balsų: 12   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai