Loginiai žaidimai - Brangenybių vagis

Loginiai žaidimai - kategorija tiems kurie mano esą protingi arba iš tikro tokie yra ir tai nori įrodyti. Taip pat jei sumanėte įgyti šiektiek loginio mąstymo kategorija loginiai žaidimas yra puikus jūsų problemos sprendimas. Na, o jei tiksliau, galiu jums pasiūlyti žaidimą Jewel Thief (liet. Brangenybių vagis) kuris patalpintas kategorijoje loginiai žaidimai.

Loginiai žaidimai - Jewel Thief ( liet. Brangenybių vagis) valdymas:

Jewel Thief - kas į lietuvių kalbą išvertus reiškia Brangenybių vagis, tai vienas iš senesnių ir geresnių kategorijos loginiai žaidimai patalpintų žaidimų. Žaidimas Brangenybių vagis iš tikro nereikalauja perdaug loginio mąstymo, o galbūt labiau mokėjimo vogti ir būti nesučiuptam. Po patalpą judėkite klavišais - ←↑→↓ , SPACEBAR - pavogia brangenybę. Pavogę brangenybę jūs turite saugotis ir nepakliūt į kamerų arba apsauginių akiratį, kitaip jūs būsite SUČIUPTAS. Kitaip tariant, loginai žaidimai jums pristato misiją neįmanomą.

Jei žaisdami žaidimą Jewel Thief (liet. Brangenybių vagis) radote kokių gudrybių arba gerų patarimų, maloniai prašome pasidalinti naudinga informacija su kitais kategorijos LOGINIAI ŽAIDIMAI lankytojais.

Taip pat, jei turite kokių pasiūlymų arba gerų žaidimų kuriuos galėtume patalpinti į kategoriją LOGINIAI ŽAIDIMA, galite rašyti mums laiškus adresu info@zaidimai88.lt arba tiesiog palikt žinutę skiltyje "KONTAKTAI" .

 

Su pagarba, zaidimai88.lt ;]


Balsavimas

Žiūrėta: 21742   |   Balsų: 14   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai