Linksmi žaidimai - Spausdinimo Meistras

Ei tu! Taip, taip, TU, LĖTAPĖDI. Manai moki spausdint itin greit? Cha, siūlau dvikovą žaidime Type Masta (liet. Spausdinimo Meistras), kurį dovanoja skiltis Linksmi žaidimai. Ar sugebėsi įrodyt sau ir skilčiai Linksmi žaidimai jog gali minkyt klaviatūrą greičiausiai? Tai išsiaiškinsi tik pažaidęs žaidimą Type Masta (liet. Spausdinimo Meistras).

Linksmi žaidimai - Type Masta (liet. Spausdinimo Meistras) valdymas/patarimai:

Žaidimas prasideda nuo paprasčiausių pratybų: Jūs turėsite spausti tą raidę, kurią Jums nurodo kompiuteris. Tai Jūs turite atlikti kuo greičiau. Sekanti žaidimo dalis - rašybos dvikova. Kažkoks pasipūtėlis, mano, kad Jūs nesugebate greitai rašyt ir kviečia Jus į spausdinimo dvikova. Jei pralaimite - tampate dideliu pajuokos objektu ir žaidimą turėsite pradėt iš naujo, jei laimite - keliaujate į sekantį lygį. Patarimas: dvikovoje, bus tos pačios raidės kaip ir pratybose, tad kaikurias iš jų galima atsimint ir būt pasiruošusiam nuspaust.
Štai ir visa informacija, kurią Jums, paruošė skiltis Linksmi žaidimai. Tikimes Jums nepritrūks jėgų ir ryžto bandant įveikt žaidimą Type Masta (liet. Spausdinimo Meistras).

 


Linksmi žaidimai skilties taisyklės/prašymai:
1) NE visuomet skiltis Linksmi žaidimai būna teisūs ir viską pastebi. Mes taip pat darome žioplas klaidas, kadangi esame tokie patys individai kaip ir Jūs. Tad jei pastebėsite kąnors, ką skiltis Linksmi žaidimai praleido, nepastebėjo ar suklydo, netylėkite - pasidalinkite naudinga informacija su kitais skilties Linksmi žaidimai lankytojais/žaidėjais. Tiek skiltis Linksmi žaidimai, tiek jos lankytojai bus Jums dėkingi
2)Atleiskit jei kartais grupės Linksmi žaidimai ir Jūsų skoniai nesutampa, mes juk ne telepatai ir negalime numatyt kas domina mūsų lankytojus. Tačiau Jūs galėtumėte palengvint mūsų dalią: siųskite mums laiškus su savo mėgstamų žaidimų pasiūlymais, kurie Jūsų nuomone turėtų atsidurti skiltyje Linksmi žaidimai. Tai padaryti galite netgi dviem būdais:
    a)siųsdami laiškus elektroniniu paštu info@zaidimai88.lt
    
b)palikę savo "meilės laiškelį" skiltyje "KONTAKTAI "
Pačios linksmiausios skilties Linksmi žaidimai administracija pasistengs, kad Jūsų pageidaujami žaidimai puikuotųsi skiltyje Linksmi žaidimai.
3)Kad ir kaip nenorime rašyti moralų irJums aiškinti, bet deja tai tenka daryti. Kategorija Linsmi žaidimai,ir visas zaidimai88.lt tinklapis svajoja, kad atsirastų toks vaistas,kuris sulaikytų mūsų lankytojus nuo keiksmažodžių, įžeidinėjimų,vulgarybių ir kitokių nesamonių, kurias jie rašo. CHEBRA, skiltis Linksmi žaidimai - vieta šmaikštiem ir išsilavinusiem žmonėm, taigi visi beprasmiai, besikartojantys, vulgarūs, įžeidžiantys, skelbiantyskitų asmenų numerius, nepadorūs komentarai bus paprasčiausia trinami.

 

N   E   S   I   K   E   I   K  I   T, ****!
4) Rašykite komentarus, kuriuose pagiriami grupės Linksmi žaidimai adminai ir jų darbas B)

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 9976   |   Balsų: 3   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai