Linksmi žaidimai - Sėdint bare

Atėjo ruduo, metas kuomet už lango šaltą ir niūru, o ilgais vakarais dažnai nebūna ką veikti. Geriausias sprendimas - apsilankymas skiltyje Linksmi žaidimai, kurie pakels Jūsų nuotaiką, nuteiks pozityviai ir galbūt įkvėps darbui. Skiltyje Linksmi žaidimai talpinami tik patys nuotaikingiausi žaidimai, kuriuos galite siūlyti savo draugams ir giminėms. Kam leisti laiką nuobodžiai jeigu yra kategorija Linksmi žaidimai!

Linksmi žaidimai - Sittin At a Bar (liet. Sėdint Bare)

Skiltis Linksmi žaidimai dovanoja dar viena geros nuotaikos dozę - žaidimą Sittin At a Bar (liet. Sėdint Bare). Tai ne pirmas tokio tipo ir tematikos žaidimas skiltyje Linksmi žaidimai: jau anksčiau esame talpinę žaidimų, kuriuose girtas vyrukas privalo išlaikyti pusiausvyrą, tačiau šis žaidimas išsiskiria savo gražia daina, kuri skamba viso žaidimo Sittin At a Bar (liet. Sėdint Bare) metu. Daina, lygiai tokiu pat pavadinimu, Sittin at a Bar, puikiai nupasakoja žaidimo herojui nutikusią istoriją. Žaidimas Sittin At a Bar (liet. Sėdint Bare) valdomas labai paprastai: RODYKLĖMIS Į DEŠINĘ ir KAIRĘ stenkitės išlaikyti pusiausvyrą, o norėdami papildomų taškų suspėkite pačiupti alaus butelį (spauskite SPACEBAR) praskrendanti baru. Tačiau nepamirškite, jog kuo daugiau išgersite, tuo sunkiau bus išsilaikyti ant kojų. Taigi Jūsų pagrindinis tikslas surinkti kuo daugiau taškų žaidime Sittin At a Bar (liet. Sėdint Bare), kuriais vėliau galėsite pasigirti kitiems skilties Linksmi žaidimai lankytojams.

Štai tiek naudingos informacijos paruošė skiltis Linksmi žaidimai, kuri tikisi jog žaidimas Sittin At a Bar (liet. Sėdint Bare) praskaidrins Jūsų nuotaiką niūriais rudens vakarais, kadangi toks yra skilties Linksmi žaidimai tikslas.


Linksmi žaidimai skilties taisyklės/prašymai:
1)Kad ir kaip nenorime rašyti moralų irJums aiškinti, bet deja tai tenka daryti. Kategorija Linsmi žaidimai,ir visas zaidimai88.lt tinklapis svajoja, kad atsirastų toks vaistas,kuris sulaikytų mūsų lankytojus nuo keiksmažodžių, įžeidinėjimų,vulgarybių ir kitokių nesamonių, kurias jie rašo. CHEBRA, skiltis Linksmi žaidimai - vieta šmaikštiem ir išsilavinusiem žmonėm, taigi visi beprasmiai, besikartojantys, vulgarūs, įžeidžiantys, skelbiantyskitų asmenų numerius, nepadorūs komentarai bus paprasčiausia trinami.
N   E   S   I   K   E   I   K  I   T, ****!
2) NE visuomet skiltis Linksmi žaidimai būna teisūs ir viską pastebi. Mes taip pat darome žioplas klaidas, kadangi esame tokie patys individai kaip ir Jūs. Tad jei pastebėsite kąnors, ką skiltis Linksmi žaidimai praleido, nepastebėjo ar suklydo, netylėkite - pasidalinkite naudinga informacija su kitais skilties Linksmi žaidimai lankytojais/žaidėjais. Tiek skiltis Linksmi žaidimai, tiek jos lankytojai bus Jums dėkingi
3)Atleiskit jei kartais grupės Linksmi žaidimai ir Jūsų skoniai nesutampa, mes juk ne telepatai ir negalime numatyt kas domina mūsų lankytojus. Tačiau Jūs galėtumėte palengvint mūsų dalią: siųskite mums laiškus su savo mėgstamų žaidimų pasiūlymais, kurie Jūsų nuomone turėtų atsidurti skiltyje Linksmi žaidimai. Tai padaryti galite netgi dviem būdais:
    a)siųsdami laiškus elektroniniu paštu info@zaidimai88.lt
     
b)palikę savo "meilės laiškelį" skiltyje "KONTAKTAI "
Pačios linksmiausios skilties Linksmi žaidimai administracija pasistengs, kad Jūsų pageidaujami žaidimai puikuotųsi skiltyje Linksmi žaidimai.
4) Rašykite komentarus, kuriuose pagiriami grupės Linksmi žaidimai adminai ir jų darbas B)

Balsavimas

Žiūrėta: 27677   |   Balsų: 21   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai