Linksmi žaidimai - Poto & Cabenga

PERSPĖJIMAS VISIEMS RIMTIEMS
Mieli,skilties Linksmi žaidimai, lankytojai, norime įspėti, jog skiltis Linksmi žaidimai neveltui taip pavadinta: joje talpinami tik linksmiausi žaidimai, todėl ir Jūs privalote tokie būti. Visi piktai nusiteikę, niurzgiantys, bambantys asmenys yra nepageidaujami draugiškoje ir visuomet gerai nusiteikusioje kategorijoje Linksmi žaidimai. Taip pat neatsakome dėl sukelto, vitamino C, pertekliaus,kurį pagaminsite juokdamiesi. Smagiai leiskite laiką ir neburnokite žaisdami skiltyje Linksmi žaidimai. Mes nejuokaujam.
DĖKOJAME UŽ DĖMESĮ

 
Linksmi žaidimai - Poto & Cabenga
 
Šį kartą Jus nudžiuginsime kiek kitokiu žaidimu, kuris galbūt pasirodys labiau erzinantis ir painus, negu linksmas, tačiau aplinkiniams Jūsų bandymas įveikti jį gali pasirodyti visai juokingas. Skiltyje Linksmi žaidimai naujas perliukas - Poto & Cabenga. Žaidime Poto & Cabenga Jūs vienu metu būsite dviejuose gyviuose (kadangi nei žmonėmis, nei konkrečiais gyvūnais jų vadinti negalime), kuriuos turėsite kontroliuoti keliaudami per tunelį, kupiną kliūčių. Keliaudami Jūs taip pat turėsite rinkti geltonus debesėlius (jeigu ten debesėliai...) už kuriuos gausite taškų. Žaidimo metu Jums prireiks tik vieno klavišo - SPACEBAR. Tačiau neapsigaukite - nors valdymas ir labai lengvas, pats žaidimas privers jus gerai paprakaituot. Tad užteks blevyzgoti ir metas duoti darbo mūsų smegenims! 

Linksmi žaidimai skilties taisyklės/prašymai:

 

  • Kad ir kaip nenorime rašyti moralų ir Jums aiškinti, bet deja tai tenka daryti. Kategorija Linsmi žaidimai,ir visas zaidimai88.lt tinklapis svajoja, kad atsirastų toks vaistas,kuris sulaikytų mūsų lankytojus nuo keiksmažodžių, įžeidinėjimų,vulgarybių ir kitokių nesamonių, kurias jie rašo. CHEBRA, skiltis Linksmi žaidimai - vieta šmaikštiem ir išsilavinusiem žmonėm, taigi visi beprasmiai, besikartojantys, vulgarūs, įžeidžiantys, skelbiantyskitų asmenų numerius, nepadorūs komentarai bus paprasčiausia trinami.
N   E   S   I   K   E   I   K  I   T, ****!
  • NE visuomet skiltis Linksmi žaidimai būna teisūs ir viską pastebi. Mes taip pat darome žioplas klaidas, kadangi esame tokie patys individai kaip ir Jūs. Tad jei pastebėsite kąnors, ką skiltis Linksmi žaidimai praleido, nepastebėjo ar suklydo, netylėkite - pasidalinkite naudinga informacija su kitais skilties Linksmi žaidimai lankytojais/žaidėjais. Tiek skiltis Linksmi žaidimai, tiek jos lankytojai bus Jums dėkingi
  • Atleiskit jei kartais grupės Linksmi žaidimai ir Jūsų skoniai nesutampa, mes juk ne telepatai ir negalime numatyt kas domina mūsų lankytojus. Tačiau Jūs galėtumėte palengvint mūsų dalią: siųskite mums laiškus su savo mėgstamų žaidimų pasiūlymais, kurie Jūsų nuomone turėtų atsidurti skiltyje Linksmi žaidimai. Tai padaryti galite netgi dviem būdais:
     a)siųsdami laiškus elektroniniu paštu info@zaidimai88.lt
     b)palikę savo "meilės laiškelį" skiltyje "KONTAKTAI "
    Pačios linksmiausios skilties Linksmi žaidimai administracija pasistengs, kad Jūsų pageidaujami žaidimai puikuotųsi skiltyje Linksmi žaidimai.
  •  Rašykite komentarus, kuriuose pagiriami grupės Linksmi žaidimai adminai ir jų darbas B)
 

Balsavimas

Žiūrėta: 6797   |   Balsų: 9   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345
Draugai

Zaidimai