Linksmi žaidimai - Panaikink spuogus

Mūsų nuomone geriausias vaistas nuo visų ligų ir blogos nuotaikos yra geras juokas. Todel zaidimai88.lt tinklapis ir sukūrė kategoriją LINKSMI ŽAIDIMAI, tam, kad JŪS, gerb. lankytojai nesirgtumėt ir neliūdėtumet. Taigi kaskart kai jaučiatės liūdni ar be nuotaikos, apsilankykite kategorijoje LINKSMI ŽAIDIMAI ir mes garantuojame, kad  jūsų veide atsiras bentjau nedidelė šypsena. Šį kartą kategorija linksmi žaidimai jums dovanoja žaidimą Acne Be Gone (liet. Panaikink Spuogus). Šlykštus, bet kartu ir linksmas žaidimas Acne Be Gone (liet. Panaikink Spuogus) kurį jums dovanoja kategorija Linksmi žaidimai.

Linksmi žaidimai - Acne Be Gone (liet. Panaikink Spuogus) patarimai ir valdymas 

Žaidimo Acne Be Gone (liet. Panaikink Spuogus) tikslas yra padėt vargšam žmogeliui ir išspaust visus jo spuogus, kuriuos jis subrandino valgydamas nesveika maistą ir nevalydamas veido. Per 1min. jūs turite išspausti kuo galima daugiau spuogų ir surinkti kuo daugiau taškų. Valdymas nėra sunkus, nes visas žaidimas valdomas pelyte. Taigi kategorija linksmi žaidimai linki smagiai praleist laiką spaudant spuogus ir žiūrint kaip jie trykšta.

Štai ir visi pagalbiniai patarimai kuriuos jums paruošė kategorija linksmi žaidimai. Bet juk kartais nutinka taip, kad ir mes praleidžiame šį bei tą svarbaus. Nieko baisaus, tam esate jūs, gerb. lankytojai. Jeigu žaisdami žaidimą atradote kąnors svarbaus, kas galėtų palengvint žaidimą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais kategorijos linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat tikimes jūsų įvertinimų ir nuomonė, apie kategorijoje linksmi žaidimai esančius žaidimus.

Beje, jei naršydami internete radote tokį žaidimą kurį norėtumėt matyt kategorijoje linksmi žaidimai, nesidrovėkite ir siųskite mums laiškus, adresu: info@zaidimai88.lt arba tiesiog palikite žinutę skiltyje "KONTAKTAI ", ir mes būtinai pasistengsime, kad jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ŽAIDIMAI.


Balsavimas

Žiūrėta: 32011   |   Balsų: 27   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai