Linksmi žaidimai - Pagirios

Artėje didžiųjų švenčių metas, kuomet mūsų stalai bus nusieti ne vien tik gardžiais valgiais, bet ir daugybė stirprių gėrimų. Kaip visi žinote, nuo alkoholio viskas pasidaro kiek sunkiau, ir Jūs tai puikiai galėjote pastebėti žaidime "Ėjimas namo" esančiame kategorijoje Linksmi žaidimai. Alkoholis taip pat gali sukelti neigiamą skrandžio reakciją.Į kategoriją Linksmi žaidimai atkeliavo žaidimo "Ėjimas Namo" tęsinys - Hangover (liet. Pagirios), kuris puikiai pavaizduoja, kas nutinka padauginus/primaišius svaigiųjų gėrimų. Pagaliau atėjęs namo, mūsų girtasis herojus pajautė kažkokį keistą jausmą savo pilve, kuris palaipsniui vis labiau didėjo ir didėjo. Kategorijai Linkmi žaidimai nusprendus pažiūrėt, kas gi ten vyksta, pamatėme jog vargšelio pilve vyksta cheminės reakcijos, kurios gali baigtis blogai. "Reikia padėti" nusprendėme mes ir ypatingu būdu į jo skrandį įspraudėme mažyti povandeninį laivelį. Skilčiai Linksmi žaidimai beliko surasti kas padės mūsų draugeliui, galbūt Jūs galite tai padaryt?

Linksmi žaidimai - Hangover (liet. Pagirios) valdymas/patarimai:

Taigi kaip jau minėjome, skilties Linksmi žaidimai "tusofčikas" pakliūvo į bėdą, žaidime Hangover (liet. Pagirios), kurios pasekmės gali betkuriuo momentu pasirodyt. Įkišę (neminėsime kaip) jam į skrandį mini povandeninį laivelį, mes tikimes bent trumpam sustabdyt išsiveržimą. Tam reikalinga Jūsų pagalba: laivelio pagalba, Jūs turėsite sunaikinti dujų burbuliukus, kurie kaupiasi jo skrandyje ir jį dirginą. Kiekvinas burbulas turi būt panaikintas prieš jam sprogstant, ant jo užvedus laivelį. Norint valdyt mūsų specialųjį burbulų naikintoją, didelių įgūdžių nereikia: laivelis judės ten kur pajudinsite savo palytę.
Taigi sužinoję viską, ko reikia norint padėt skilties Linksmi žaidimai herojui, Jūs galite stot į kovą prieš vemalų išsiveržimą ir išgelbėt kategoriją Linksmi žaidimai nuo  užliejimo, žaidime Hangover (liet. Pagirios).

Mieli, skilties Linksmi žaidimai lankytojai,

Kaip ir visur, skiltyje Linksmi žaidimai galioja šiokios tokios taisyklės/prašymai. Kadangi jų yra tik VIENAS, mes maloniai prašome jo laikytis. Tokiu būdu ir Jums, ir mums bus maloniau gyvent:
a) Jei buvote atidūs, pastebėjote, jog skiltis vadinasi LINKSMI ŽAIDIMAI, taigi maloniai prašome visų lankytojų, kurie yra linkę keiksnotis, susilaikyt nuo vulgarybių/įžeidinėjimų, kurie tikrai nesuteikia linksmumo/šiltumo skilčiai Linksmi žaidimai, o tuo labiau nedaro jokios naudos Jums.

Prašymai/pasiūlymai:

Kategorija Linksmi žaidimai tikisi, kad Jūsų tarpe atsiras tokių, kurie ne vien tik keiktis moka, bet ir gali parašyt kąnors malonaus, nes tai itin pamaloniną mūsų administratorius. Taip pat, kategorija Linksmi žaidimai su molonumu laukia visų Jūsų pasiūlymų/prašymų: jei atradote žaidimą, kuris Jūsų nuomone privalo puikuotis skiltyje Linksmi žaidimai, nedelskite ir siųskite mums savo laiškus su pasiūlymais, adresu: info@zaidimai88.lt arba tiesiog palikite laiškelę skiltyje "KONTAKTAI ". Mes kiek galėdami stengsimes (nugriausim kalnus, perplauksim vandenynus), kad Jūsų pageidaujamas žaidimas sublizgėtų skiltyje Linksmi žaidimai. p.s. nepamirškit prisistatyt, nes Jūsų vardą mes paminėsim ;)

 


Balsavimas

Žiūrėta: 11493   |   Balsų: 10   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai