Linksmi žaidimai - Kur Osama?

Linksmi žaidimai - tai kategorija ne betkam, o žmonėm kurie turi linksmus plaučius ir be paliovos juokiasi :P Žaidimas Where is Osama liet. Kur Osama? tai žaidimas puikiai atitinkantis kategorijos LINKSMI ŽAIDIMAI pavadinimą. Žaidimas Kur Osama? nereikalauja didelio loginio mąstymo, o tikro erelio žvilgsnio kuris sugebėtų rasti pavojingiausią teroristą pasaulyje - OSAMA. Taigi įtempkite žvilgsnį ir pasistenkite išgelbėti kategoriją LINKSMI ŽAIDIMAI ir zaidimai88.lt nuo piktojo teroristo.

Linksmi žaidimai - Where is Osama? (liet. Kur Osama? ) valdymas:

Pastebėję Osamą tarp daugybės veidų KAIRIUOJU pelytės mygtuku spauskite ant jo, taip pat nepamirskite kad jūsų ieškojimo laikas yra ribojamas. Žaidimą Kur Osama jums dovanoja linksmiausia iš linksmiausių kategorija LINSKMI ŽAIDIMAI ir geriausia laiko švaistymo zona www.zaidimai88.lt ;]

 Taip pat, jei radote kokių patarimų ar šiaip įdomių dalykėlių žadime Kur Osama, pasidalinkite tuo su kitais kategorijos LINKSMI ŽAIDIMAI lankytojais. Beto jeigu radote žaidimą/ų kategorijai LINSKMI ŽAIDIMAI palikite mums žinutę skiltyje "KONTAKTAI" .


Balsavimas

Žiūrėta: 23587   |   Balsų: 41   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai