Linksmi žaidimai - Išdykusi klasė

Linksmi žaidimai - kategorija kuri prailgina jūsų gyvenima, nes joje talpinami žaidimai tikrai linksmi, o kas nežino - juokas prailgina gyvenimą. Taigi pristatome jums dar vieną dėmesio vertą žaidimą - Naughty Class (liet. išdykusi Klasė). Turbūt dauguma iš jūsų kadanors krėtėte arba labai norėjote iškrėsti kokią šunybę auklėtojai, o jei ta auklėtoje pasižymėjo gražia figura, norėjosi padaryt kąnors, kad bent akies krašteliu pamatytumėte pro jos iškirptę besimatančią krutinę arba po sijonu esančias kelnaites, tam kad poto galėtumėte pasigirti draugams. Taip, taip, gal to ir viešai nepripažįstate, bet Linksmi žaidimai žino, kad tokiu momentu jūsų gyvenime yra buvę. Jei jums niekaip nepavyko to padaryti, kategorija Linksmi žaidimai jums dovanoja žaidimą Išdykusi klasė, kurio tikslas ir bus, padaryt kąnors gražiajai auklėtojai, taip, kad visa klasė pamatytų jos gražumus.

Linksmi žaidimai - Naughty Class (liet. Išdykusi Klasė) patarimai:

Kaip jau minėjome, žaidimo Išdykusi klasė tikslas yra krėsti įvairias išdaigas, kurių pasėkmės būtų: pasimatytų mokytojos apatiniai, liemenėle ir panašiai. Pats pagrindinis žaidimo tikslas yra nufotogrfuot mokytoją šlapiais marškinėliais ( tuomet matytusi jos liemenėlė). Kad tai padaryt jus turite surinkti pakankamai taškų krėsdami įvairius "šposus" pavyzdžiui keli patarimai: krėdos dėžutė + tarakonas, ventiliatorius ir tt. PATARIMAS: nespaudinėktie ant pavienių daiktų, stenkites daryti įvairias kombinacijas, taip pelnysite daugiau taškų. Taip pat nepamirškite, kad turite tris gyvybes, t.y. auklėtoja neturi pamatyt jog jus kažką padarėte kitaip ji jus nubaus.

Tai visi patarimai ir žaidimo taisyklės kurias jums paruošė kategorija LINKSMI ŽAIDIMAI. Jei atsiras tokių išminčių kurie pereis visą žaidimą, maloniai jų prašome: pasidalinkite savo išdaigų išmintimi su kitais kategorijos LINKSMI ŽAIDIMAI lankytojais. Savo žiniomis taip pat galite dalintis ir mūsų FORUME esančioje kategorijoje LINKSMI ŽAIDIMAI, skirtai aptarinėt žaidimus esančius kategorijoje LINKSMI ŽAidimAI.

Dar šis tas: jei atrode žaidimų kurie jūsų manymu tiktų kategorijoje LINKSMI ŽAIDIMAI, arba manote, kad kažko truksta, laukiame jūsų laiškų su pasiulymais/ nusiskundimais adresu: info@zaidimai88.lt arba tiesiog palikte žinutę skiltyje "KONTAKTAI " ir mes būtinai pasistengsime, kad jūsų norimas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ŽAIDIMAI. 


Balsavimas

Žiūrėta: 56149   |   Balsų: 71   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai