Linksmi žaidimai - Don'o Skolos

PERSPĖJIMAS VISIEMS RIMTIEMS
Mieli,skilties Linksmi žaidimai, lankytojai, norime įspėti, jog skiltis Linksmi žaidimai neveltui taip pavadinta: joje talpinami tik linksmiausi žaidimai, todėl ir Jūs privalote tokie būti. Visi piktai nusiteikę, niurzgiantys, bambantys asmenys yra nepageidaujami draugiškoje ir visuomet gerai nusiteikusioje kategorijoje Linksmi žaidimai. Taip pat neatsakome dėl sukelto, vitamino C, pertekliaus,kurį pagaminsite juokdamiesi. Smagiai leiskite laiką ir neburnokite žaisdami skiltyje Linksmi žaidimai. Mes nejuokaujam.
DĖKOJAME UŽ DĖMESĮ
Sveiki,visi, linksmi ir dar linksmesni, skilties Linksmi žaidimai lankytojai.Eilinį kartą mes turėjome sunkumų, kuomet reikėjo nuspręst kur talpintinaująjį žaidimą. Iš pradžių mums kilo mintis jį nublokšti į skiltį Žaidimai muštynės, tačiau ne muštynėse čia esmė. Tačiau patraukli žaidimo grafika ir linksmas pagrindinis tikslas, mus nuteikė žaidimą priglausti skiltyje Linksmi žaidimai. Klausiate kas čia linksmo? Aiškiname: žaidimo pagrindinis tikslas - skolų išmušinėjimas, naudojant smurtą, ginklus. Tikrame gyvenime toks elgesys nėra tinkamas ir yra draudžiamas, kadangi žymiai galingesnis ginklas - žodis arba teisė.Tradicinis skolų išmušinėjimo būdas, perkeltas į šį žaidimą yra puikus būdas išlieti savo pykti, įsivaizduojant, jog daužote savo skolininkus.Taigi visas žaidimo procesas ir jo paskirtis mums pasirodė linksmai nuteikiantys. Beto žaidimas Don's Debts (liet. Dono Skolos) pasižymi itin smagia muzika, kuri taip pat nuteikia žaisti linksmai.
 
Linksmi žaidimai -  Don's Debts (liet. Dono Skolos)
 
Skiltis Linksmi žaidimai pataria: jeigu skolinsite pinigų, pasistenkie, jog tas žmogus nebūtų italų gangsteris, turintis didžiulį ir piktą skolų išmušinėtoją. Jūs būsite italo, vardu Don, samdinys, kuris turės išmušinėti skolas iš turtingų skolininkų. Kiekvieną kartą Don paskirs Jums vis didesnę pinigų sumą. Norėdami nenuvilti jo, jūs taip pat turėsite tobulėti - už surinktus pinigus pirkite geresnius ginklus.Taip pat, ypač naudingi yra priedai: tablete nuo galvos skausmo (padeda greičiau atsipeikėti), jėgos gėrimas (greičiau ir efektyviau išmuša pinigus) ir dobilas (padidins Jūsų iškrentančių pinigų kiekį).Keliaudami per gatvę, kaip ir minėjome, Jūs turėsite tikrąją to žodžio prasme, išmušinėti skolas iš praeivių - nesvarbu ar tai turtingas seniokas, ekstravagantiška dama ar laikraščių išnešiotojas. Šiame žaidime jie jums visi skolingi, išskyrus TEISĖJĄ. Venkite jo kaip katės vandens, nes tik jie Jums nėra skolingi ir gali Jus nuteisti. Taip patbūkite atsargus ir tikslus smūgiuodami - nepataikę pakenksite sau ir apsvaigsite, tačiau jei nusipirkote tablete nuo galvos skausmo, tai truks neilgai. Smūgiuoti galite dviem būdais: tiesiog spustelėjus pelyte (smūgis greitas ir trumpas, tačiau mažiau pinigų) arba ilgiau palaikę ir atleidę pelytės mygtuką (smūgis stiprus, bet užiima daugiau laiko užsikrauti). Smugiuojant Jums pravers stirprybės gėrimas - jis leis jums tai atlikti greičiau ir stripriau. Beto, ne tik žmonės turi pinigų- daužydami daiktus, esančius pakeliui taipogi gausite šlamančių, kadangi ten savo pinigus slepia Dono skolininkai.
 
Štai ir visi patarimai žaidimui Don's Debts (liet. Dono Skolos), kurį pristato skiltis Linksmi žaidimai. Pasistenkite nenuvilti Don'o, kitaip patys tapsite jo auka .

Linksmi žaidimai skilties taisyklės/prašymai:
  • Kad ir kaip nenorime rašyti moralų ir Jums aiškinti, bet deja tai tenka daryti. Kategorija Linsmi žaidimai,ir visas zaidimai88.lt tinklapis svajoja, kad atsirastų toks vaistas,kuris sulaikytų mūsų lankytojus nuo keiksmažodžių, įžeidinėjimų,vulgarybių ir kitokių nesamonių, kurias jie rašo. CHEBRA, skiltis Linksmi žaidimai - vieta šmaikštiem ir išsilavinusiem žmonėm, taigi visi beprasmiai, besikartojantys, vulgarūs, įžeidžiantys, skelbiantyskitų asmenų numerius, nepadorūs komentarai bus paprasčiausia trinami.
N   E   S   I   K   E   I   K  I   T, ****!
  • NE visuomet skiltis Linksmi žaidimai būna teisūs ir viską pastebi. Mes taip pat darome žioplas klaidas, kadangi esame tokie patys individai kaip ir Jūs. Tad jei pastebėsite kąnors, ką skiltis Linksmi žaidimai praleido, nepastebėjo ar suklydo, netylėkite - pasidalinkite naudinga informacija su kitais skilties Linksmi žaidimai lankytojais/žaidėjais. Tiek skiltis Linksmi žaidimai, tiek jos lankytojai bus Jums dėkingi
  • Atleiskit jei kartais grupės Linksmi žaidimai ir Jūsų skoniai nesutampa, mes juk ne telepatai ir negalime numatyt kas domina mūsų lankytojus. Tačiau Jūs galėtumėte palengvint mūsų dalią: siųskite mums laiškus su savo mėgstamų žaidimų pasiūlymais, kurie Jūsų nuomone turėtų atsidurti skiltyje Linksmi žaidimai. Tai padaryti galite netgi dviem būdais:
     a)siųsdami laiškus elektroniniu paštu info@zaidimai88.lt
     b)palikę savo "meilės laiškelį" skiltyje "KONTAKTAI "
    Pačios linksmiausios skilties Linksmi žaidimai administracija pasistengs, kad Jūsų pageidaujami žaidimai puikuotųsi skiltyje Linksmi žaidimai.
  •  Rašykite komentarus, kuriuose pagiriami grupės Linksmi žaidimai adminai ir jų darbas B)

Balsavimas

Žiūrėta: 15608   |   Balsų: 22   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai