Linksmi žaidimai - Crash Test Dummy Curling

PERSPĖJIMAS VISIEMS RIMTIEMS
Mieli,skilties Linksmi žaidimai, lankytojai, norime įspėti, jogskiltis Linksmi žaidimai neveltui taip pavadinta: joje talpinami tik linksmiausi žaidimai, todėl ir Jūs privalote tokie būti. Visi piktai nusiteikę, niurzgiantys, bambantys asmenys yra nepageidaujami draugiškoje ir visuomet gerai nusiteikusioje kategorijoje Linksmi žaidimai. Taip pat neatsakome dėl sukelto, vitamino C, pertekliaus,kurį pagaminsite juokdamiesi. Smagiai leiskite laiką ir neburnokite žaisdami skiltyje Linksmi žaidimai. Mes nejuokaujam.
DĖKOJAME UŽ DĖMESĮ

 Linksmi žaidimai -  Crash Test Dummy Olympics: Curling

Toks jau tas mūsų būdas, kad mėgstame juoktis iš kitų nelaimių, avarijų ir žaidimus, kuriuose kasnors daužiasi ir krenta dėti į skiltį Linksmi žaidimai. Tačiau šiuo atveju mūsų per daug smerkti nevalia, kadangi vietoje vairuotojo (nors ir animacinio) yra pasodinti avarijų manekenai, kuriuos naudoja mašinų kompanijos testuodamos naujus modelius, bei patrakę mokslininkai per Discovery kanalą. Tačiau kodėl šis žaidimas pakliuvo į skiltį linksmi žaidimai? Todėl, kad žaidimo kūrėjai sumanė šiuos eksperimentus paversti smagiomis olimpinėmis žaidynėmis ir perkelti į flash žaidimų pasaulį. Šioje dalyje buvo panaudotos kerlingo taisyklės, todėl Jūsų pagrindinis tikslas atsitrenkti ir išlkėkti taip, kad manekenas atsidurtų geltonoję zonoje. Kuo arčiau jos - tuo daugiau taškų pelnysite. Iš viso bus trys bandymai, o jų visi taškai bus sumuojami. Vos nepamiršome paminėti - žaidimui prireiks vienintelio klavišo - SPACEBAR. Pradžioje turėsite tinkamai perjungti bėgius, o atsitrenkus nustatyti tinkamą skrydžio kampą.
Štai ir visa pagalba, kurią parengė skiltis Linksmi žaidimai naujajam žaidimui Crash Test Dummy Olympics: Curling. Tik nebandykite išradinėti panašių olimpinių šakų patys! Jei tai darysit, bentjau  nufilmuokit.


Linksmi žaidimai skilties taisyklės/prašymai:
  • Kad ir kaip nenorime rašyti moralų ir Jums aiškinti, bet deja tai tenka daryti. Kategorija Linsmi žaidimai,ir visas zaidimai88.lt tinklapis svajoja, kad atsirastų toks vaistas,kuris sulaikytų mūsų lankytojus nuo keiksmažodžių, įžeidinėjimų,vulgarybių ir kitokių nesamonių, kurias jie rašo. CHEBRA, skiltis Linksmi žaidimai - vieta šmaikštiem ir išsilavinusiem žmonėm, taigi visi beprasmiai, besikartojantys, vulgarūs, įžeidžiantys, skelbiantyskitų asmenų numerius, nepadorūs komentarai bus paprasčiausia trinami.
N   E   S   I   K   E   I   K  I   T, ****!
  • NE visuomet skiltis Linksmi žaidimai būna teisūs ir viską pastebi. Mes taip pat darome žioplas klaidas, kadangi esame tokie patys individai kaip ir Jūs. Tad jei pastebėsite kąnors, ką skiltis Linksmi žaidimai praleido, nepastebėjo ar suklydo, netylėkite - pasidalinkite naudinga informacija su kitais skilties Linksmi žaidimai lankytojais/žaidėjais. Tiek skiltis Linksmi žaidimai, tiek jos lankytojai bus Jums dėkingi
  • Atleiskit jei kartais grupės Linksmi žaidimai ir Jūsų skoniai nesutampa, mes juk ne telepatai ir negalime numatyt kas domina mūsų lankytojus. Tačiau Jūs galėtumėte palengvint mūsų dalią: siųskite mums laiškus su savo mėgstamų žaidimų pasiūlymais, kurie Jūsų nuomone turėtų atsidurti skiltyje Linksmi žaidimai. Tai padaryti galite netgi dviem būdais:
     a)siųsdami laiškus elektroniniu paštu info@zaidimai88.lt
     b)palikę savo "meilės laiškelį" skiltyje "KONTAKTAI "
    Pačios linksmiausios skilties Linksmi žaidimai administracija pasistengs, kad Jūsų pageidaujami žaidimai puikuotųsi skiltyje Linksmi žaidimai.
  •  Rašykite komentarus, kuriuose pagiriami grupės Linksmi žaidimai adminai ir jų darbas B)

Balsavimas

Žiūrėta: 8931   |   Balsų: 5   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai