Lietuviški žaidimai - Miestas

Lietuviški žaidimai - Miestas:
Ką gi šį kartą pristato skiltis Lietuviški žaidimai? O gi dar vieną lietuvaičių produktą. Pagaliau zaidimai88.lt tinkalpis gali didžiuotis lietuvių kuriamais žaidimais. Kategorija Lietuviški žaidimai tikisi jog vieną dieną lietuvaičiai užkariaus flash žaidimų rinką, o skiltis lietuviški žaidimai nespės dėt naujų žaidimų.
Šį kartą tai flash žaidimas Miestas - žaidimas. Kategorija Lietuviški žaidimai privalo paminėt jog žaidimo grafika ir garso takelis begalo patrauklus, netradicinis ir pritraukiantis. Jauki meninė aplinka, džiazo stiliaus muzika ir netradicinės kliūtys bei užduotys - visa tai trumpe flash žaidime Miestas. Kategorijos Lietuviški žaidimai nuomone tai tikra atgaiva po visų Šaudyklės, Muštynių ir kitų kategoirjų žaidimų. Daugybės kraujo, ginklų garsai - visa tai priverčia įsitempt, o žaidimas Miestas leis Jums atsipalaiduot ir pasinert į kompiuterinį flash žaidimų pasaulį...

Lietuviški žaidimai - Miestas patarimai/valdymas:
Žaidimas Miestas turi dar vieną privalumą: paprastą ir primityvų valdymą kuris bereikalo neapkraus Jūsų smegeninės. Žaidimo metu Jūs būsite nedidelis didžiapilvis žmogeliukas su ilga mantija kuris keliaus po keista ir menišką pasauli. Vaikščiot Jums padės rodyklės į kairę/dešinę. Keliaujant po pasaulį pasitaikys ir kliūčių, o joms įveitki prireiks įvairių, kelyje randamų, daiktų pagalbos. Norėdami pakelti ar panaudoti tam tikrą daiktą: paprasčiausiai spustelkite pailgajį klavišą SPACEBAR. Štai tiek naudingos informacijos žaidimui Miestas, kurią jums paruošė skiltis Lietuviški žaidimai.

Kartais nutinka taip, jog ne visada skilties Lietuviški žaidimai administracija pastebi/pamini viską. Štai kuom svarbūs esate Jūs, gerbiami lankytojai. Kategorija Lietuviški žaidimai tikisi sulauksiąnti pagalbos iš Jūsų. Atradę/pastebėję kąnors svarbaus, nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Lietuviški žaidimai lankytojais. Taip pat, Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi, tad nesidrovėkit ir rėžkit visą tiesą į akis, apačioje esančioje komentarų dalyje.

PRANEŠIMAS VISIEMS NEPRAUSTABURNIAMS:

Gerbiami, zaidimai88.lt bei skilties lietuviški žaidimai lankytojai, pranešame, kad visi Jūsų komentarai, turintys keiksmažodžių/vulgarybių bus trinami, arba keiksmažodžiai bus automatiškai blokuojami. Jei neturite ką pasakyt - nerašykit išvis.

DĖMESIO!
Jei atsirado norinčių pasidalinti savo mėgiamais žaidimais, arba tokių kurie norėtų jog tam tikri žaidimai atsidurtų skiltyje Lietuviški žaidimai, visada laukiame Jūsų laiškučių su pasiūlymais, adresu: info@zaidimai88.lt arba tiesiog palikite žinutes skiltyje "KONTAKTAI" . Mes stengsimes kiek įmanydami, kad Jūsų pageidaujami žaidimai mirgėtų kategorijoje lietuviški žaidimai.


Balsavimas

Žiūrėta: 51229   |   Balsų: 128   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai