Lietuviški žaidimai - Išgelbėk mane

Naujoji kategorija Lietuviški žaidimai, išskirtinai talpinanti TIK lietuviškus arba lieutvių sukurtus žaidimus, pristato pirmąjį skilties žaidimą - Išgelbėk mane. Tai lietuvių Tado Ramanauskio bei Gytauto Cvirkos sukurtas flash žaidimas. Kūrėjų tikslas buvo sukurti žaidimą panašų į „Return to Zork“ ar „The Crystal Cave“ ir kategorijos Lietuviški žaidimai nuomone, jiems tai pavyko gana gerai. Kategorija lietuviški žaidimai nuoširdžiai dėkoja žaidimo Išgelbėk mane kurėjams už nuostabų produktą.

Lietuviški žaidimai - Išgelbėk mane valdymas ir patarimai:

Šis kategorijos Lietuviški žaidimai pristatomas žaidimas taip pat galėjo atsidurti skiltyje Loginiai žaidimai, šalia žaidimų Crimson Room, Escape The Room ir t.t., bet kadangi tinklapis zaidimai88.lt labai didžiuojasi lietuvių sukurtais žaidimais, skyrė jiems atskirą kategoriją Lietuviški žaidimai. Žaidimas Išgelbėk mane pareikalaus nemažai pastangų nortint pereit visą žaidimą. Valdymas, kaip ir visų tokio tipo žaidimų, labai paprastas - viską atliksite naudodami pelytę. Spausdami ant įvairių objektų, vietų, užkampių atrasite įvairių daiktų, kurie iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyt nenaudingi, tačiau žaidimo eigoje, pamatysite, jog kiekvienas daiktas gali praverst. Štai tiek patarimų iš kategorijos Lietuviški žaidimai pusės.

Gerbiamas, Lankytojau/a,

Jei žaidimo Išgelbėk mane metu atsidūrei aklavietėje ir nebežinai ką daryt, nesidrovėk ir klausk atsakymų kitų kategorijos Lietuviški žaidimai lankytojų, taip pat, pastebėję kažką svarbaus, kas gali palengvint žaidimą Išgelbėk mane, nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Lietuviški žaidimai lankytojais. Beje, mums labai svarbi Jūsų nuomone ir vrtinimai visiems žaidimams esantiems skitlyje lietuviški žaidimai, tad rėžkit visą tiesą į akis.

DĖMESIO!
Esi aktyvus? Radai daugiau žaidimų kurie Tavo nuomone tiktų skilčiai Lietuviški žaidimai? PIRMYN! Siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@zaidmai8.lt arba tiesiog palikite laiškelį skiltyje "KONTAKTAI", ir mes būtinai pasistensime, kad Jūsų pageidaujami žaidimai atsidurtų kategorijoje Lietuviški žaidimai.


Balsavimas

Žiūrėta: 64489   |   Balsų: 86   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345
Draugai

Zaidimai