Kiti žaidimai - Tatuiruočių meistras

Galime lažintis jog daugelis Jūsų yra praėję arba šiuo metu patiriate tą gyvenimo tarpsnį, kuomet norisi pasidaryti tatuiruote. Vaikinams tai atrodo kietai, o merginos gali vilioti vaikinus, tatuiruotę pasidariusios imtymiose vietose.  Skiltis Kiti žaidimai negali nei smeirkti, nei 100% pritarti tatuiruočių darymui, kadangi kol esi jaunas, tai atrodo gražiai, traukia dėmesį, tačiau praėjus kažkiek laiko, kuomet ateina laikas ieškotis pagarbos verto darbo, tai gali atrodyti nepriimtina, o senatvėje, kuomet oda suglemba tatuiruotė praranda savo žavėsį. Tačiau, tai tik skilties Kiti žaidimai nuomonė, beto, mes ne veltui pradėjome kalbą apie taruituotes - šį kartą Kiti žaidimai dovanoja žaidimą Tattoo Artist (liet. Tatuiruočių Piešėjas). Skiltis Kiti žaidimai siūlo išbandyti tatuoruočių piešimą ir įsitikinti jog tai itin sunkus ir kruopštus darbas, reikalaujantis begalinės kantrybės ir tikslumo. Tokią galimybę Jums dovanoja žaidimas Tattoo Artist (liet. Tatuiruočių Piešėjas) bei skiltis Kiti žaidimai.

Kiti žaidimai  - Tattoo Artist (liet. Tatuiruočių Piešėjas) valdymas/patarimai:

Kaip ir minėjome, žaidimas Tattoo Artist (liet. Tatuiruočių Piešėjas) pareikalaus nemažai kantrybės ir kruopštumo. Žaidime Jūs atsidursite merginos arba vaikino kailyje, kuris buvo nusamdytas vietiniame tatuiruočių salone. Naudokites tatuiruotėms skirtą adatą apibrėžti konturams, o vėliau visos tatuiruotės tušavimui. Jūsų žaidimas priklauso nuo tikslumo, sukelto skausmo ir laiko per, kurį turite pabaigti savo kūrinį. 

Štai tiek patarimų, kuriuos paruošė kategorija Kiti žaidimai ir tikimes jog Jums nesudrebės ranka žaidime Tattoo Artist (liet. Tatuiruočių Piešėjas). 


Balsavimas

Žiūrėta: 43572   |   Balsų: 140   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai