Kiti žaidimai - Superman

BEveik visi super herojai baigia susirinkt kategorijoje KITI ŽAIDIMAI. Šį kart į kategoriją KITI ŽAIDIMAI atkeliavo pats Superman'as kartu su jo vardu pavadintu žaidimu Superman. Kategoija KITI ŽAIDIMAI didžiuojasi galėdama jums pristatyti vieno iš garsiausių herojo žaidimą SUPERMAN.

Kiti žaidimai - Superman valdymas:

Superman'ą valdyktie ←→↓→, SHIFT - pagreitina superman'ą, SPACEBAR - Lazeris iš akių kuris naikiną viską. Žaidime Superman jūsų tikslas padėti superman'ui apsaugoti Metropolį nuo krentančių meteoritų. PASistenkite sunaikinti kuo įmanoma daugiau meteroritų. Taip pat meteoritus galite stebėti per šone esantį radarą.

Jei žaisdami žaidimą Superman radote kokių nors gudrybių arba žinote gerų patarimų kaip lengviau žaisti žaidimą Superman, pasidalinkite savo žiniomis su kitais kategorijos KITI ŽAIDIMAI lankytojais.

Taip pat, jei radote žaidimą ir nežinote kokiai kategorijai jis tinka, jūsų žaidimą mielai priims kategorija KITI ŽAIDIMAI. Siųskite mums savo pasiūlymus adresu info@zaidimai88.lt arba rašykite laiškus skiltyje "KONTAKTAI" ir gal būt jūsų žaidimas puikuosis kategorijoje KITI ŽAIDIMAI.

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 32061   |   Balsų: 15   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai