Kiti žaidimai - Spiderman

Jis pusiau žmogus, pusiau voras, jis Spiderman'as. Garsusis filmų herojus Spiderman'as atropojo ir pas mus i kategoriją KITI ŽAIDIMAI kartu su žaidimu Spiderman. Žaidime jums reikės padėti Spiderman'ui suptis nuo vieno voratinklio ant kito ir padėt pasprukt iš kategorijos KITI ŽAIDIMAI, bet prižadu tai enbus lengva, nes kategorija KITI ŽAIDIMAI ir geriausia laiko švaistymo zona www.zaidimai88.lt įtraukia visus ir taip lengvai nepaleidžia.

Kiti žaidimai - Spiderman valdymas:

Žaidime Spiderman jums reikės šokinėt nuo tinklo ant tinklo. Nutaikę tinkamą momenta spauskite SPACEBAR ir voražmogis peršoks ant kito tinklo, o jei netinkamu metu pasapusite SPACEBAR mūsų herojus nukris į bedugnę ir praras gyvybę.

Tokie vat patarimai žaidimui Spider man, jei žinote jų daugiau, nebūkite savanaudis, pasidalinkite jais su kitais kategorijos KITI ŽAIDIMAI ir www.zaidimai88.lt lankytojais. Taip pat primename jei radote gerų žaidimų tinkančių kategorijai KITI ŽAIDIMAI arba kitom kategorijoms, rašykite mums laiškus adresu info@zaidimai88.lt arba palikite žinute skiltyje "KONTAKTAI" .


Balsavimas

Žiūrėta: 47967   |   Balsų: 26   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai