Kiti žaidimai - Spiderman

Jis pusiau žmogus, pusiau voras, jis Spiderman'as. Garsusis filmų herojus Spiderman'as atropojo ir pas mus i kategoriją KITI ŽAIDIMAI kartu su žaidimu Spiderman. Žaidime jums reikės padėti Spiderman'ui suptis nuo vieno voratinklio ant kito ir padėt pasprukt iš kategorijos KITI ŽAIDIMAI, bet prižadu tai enbus lengva, nes kategorija KITI ŽAIDIMAI ir geriausia laiko švaistymo zona www.zaidimai88.lt įtraukia visus ir taip lengvai nepaleidžia.

Kiti žaidimai - Spiderman valdymas:

Žaidime Spiderman jums reikės šokinėt nuo tinklo ant tinklo. Nutaikę tinkamą momenta spauskite SPACEBAR ir voražmogis peršoks ant kito tinklo, o jei netinkamu metu pasapusite SPACEBAR mūsų herojus nukris į bedugnę ir praras gyvybę.

Tokie vat patarimai žaidimui Spider man, jei žinote jų daugiau, nebūkite savanaudis, pasidalinkite jais su kitais kategorijos KITI ŽAIDIMAI ir www.zaidimai88.lt lankytojais. Taip pat primename jei radote gerų žaidimų tinkančių kategorijai KITI ŽAIDIMAI arba kitom kategorijoms, rašykite mums laiškus adresu info@zaidimai88.lt arba palikite žinute skiltyje "KONTAKTAI" .


Balsavimas

Žiūrėta: 47614   |   Balsų: 25   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2014-04-20 sugku
by kamile
2012-04-02 na ir ka cia vk geriau iveskit i intika anegdotai arba petriuko anegdotai taiten geriau nei cia sitas zaidimas o siaip pritariu by wtf ir kas nori prisijugt laisvai rytoj
by rewwer
2011-06-10 DURNIAUSIAS ZAIDIMAS PASAULIJE BAIKIT MALTI
by wtf
2010-12-30 man patinka
by rokas is kursenu
2008-01-20 labai idomus zaidimukas jega faina
by saule
2008-01-11 mano broliui zaidimas patinka
by gabi

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai

Zaidimai