Kiti žaidimai - Scratch Simulator

Kadangi dauguma Jūsų, zaidimai88.lt lankytojų esate paaugliai, jaunimas ir t.t. , logiškai mąstant Jūs turit kažkokias mėgstamas veiklas, hobius. Tam, kad patenkint savo norus, sugebėjimus lankote būrelius: šokius, futbolą, krepšinį, baseiną, kovų menus, dailės pamokas, muzikos pamokas, na galėtume vardint ir vardint. Kaikurie iš Jūsų galbūt netgi ir planuojat siet savo ateiti, darbą su mėgstamu hobiu, veikla. Smarkiai populiariantis hobis yra buvimas DJ  - Disc Jokey. DJ būna kelių rūšių:Radio DJ, Klubų DJ, Hip-hop Dj ir t.t. Paprasčiau paaiškinus tai žmogus, kuris pasitelkęs įvairius prietaisus, garsus sugeba "sumixuot" įvairią muziką. Turbūt Jums įdomu, kodėl skiltis Kiti žaidimai čia svaigsta apie DJ profesiją/hobį. O gi todėl, kad kategorija Kiti žaidimai Jums dovanoja unikalią galimybę pabūt, pasibandyt ką reiškia būti DJ. Tai naujas žaidimas grupėje Kiti žaidimai - Scratch Simulator.

Kiti žaidimai - Scratch Simulator valdymas ir patarimai


Jeigu Jūs nesat užtikrinti ar norite lankyt DJ būrelį ar pan. skiltis Kiti žaidimai siūlo Jums prieš tai pabandyt pabūt virtualiu DJ žaidime Scratch Simulator. Įvairūs garsai, apšvietimas ir t.t. - tereikia vieno kito Jūsų ritmingo prisilietimo ir visa tai gali pavirsti nerealiu "gabalu". Skiltis Kiti žaidimai nemėgsta apsunkint lankytojams gyvenimo, tad žaidimo Scratch Simulator valdymas labai paprastas - vienas pelės paspaudimas įjungia, kitas išjungia norimą prietaisą/garsą. Kodėl verta žaisti šį, skilties Kiti žaidimai siūlomą žaidimą?
a)galbūt tai tave paskatins imtis DJ veiklos
b) turi galimybę sukurti "gabalą", kurio dar niekas negirdėjo
c)smagiai praleisi laiką išklausydamas įvairių garsų ir apžiūrinėdamas apšvietimą/dekoracijas.
Skiltis Kiti žaidimai tikisi JŪS, gerbiami lankytojai, praleisite smagiai laiką bandydami žaidimą Scratch Simulator.


Kreipimasis į skilties Kiti žaidimai lankytojus:
1) Kiekvienas iš Jūsų, gali pastebėt kąnors naujo, kąnors kas yra netaip. Skiltis Kiti žaidimai maloniai prašo -netylėk.Pasidalink tuo su kitais skilties Kiti žaidimai lankytojais/žaidėjais
2) Tikimes Jūsų tarpe atsiras aktyvistų, kurie napatingės ir atsiųsvieną kitą žaidimo pasiūlymą kategorijai Kiti žaidimai.Tai padaryti galite netgi dviem skirtingais būdais:
    a) elektroniniu paštu info@zaidimai88.lt
    b)užpildę kontaktinę formą skiltyje "KONTAKTAI "
skiltis Kiti žaidimai stengsis kiek galėdama, kad Jūsų siūlomas žaidimas atsidurtų čia, skiltyje Kiti žaidimai ir pelnytų kitų lankytojų malonę
3)kategorija Kiti žaidimai nėra keiksmams skirta vieta, taigi visi pasikartojantys,beprasmiai,nešvankūs, vulgarūs, įžeidžiantys komentarai bus paprasčiausiai trinami. Taip pat, skiltis Kiti žaidimai nėra vieta pažintims arba erotiniams pokalbiams, tad vėlgi būtkite malonus susilaikyti nuo apsikeitimo numeriais ar kitomis kontaktinėmis formomis.
4) rašykite gražius, malonius, pagiriančius administracijos darbus komentarus.

 


Balsavimas

Žiūrėta: 21512   |   Balsų: 8   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai