Kiti žaidimai - Gold Miner

Štai ir dar vienas, vietos sau nerandantis žaidimas skiltyje Kiti žaidimai - Gold Miner. Mums išties buvo sunku apsispręsti, kurioje kategorijoje talpinti šį žaidimą. Kadangi jis spalvotas ir gražus, be smurto, galvojome talpinti skiltyje Žaidimai vaikams, tačiau pagalvojome jog pinigai, auksas, mažyliams gali pasirodyti šiektiek neįdomu. Sekanti mintis - talpinti skiltyje Mini žaidimai, kadangi jis tikrai nedidelis, tačiau pažaidę jį kiek ilgiau supratome jog žaidimas gali tęstis gan ilgai ir vis sunkėti. Galiausai liko du pasiūlymai: arba skiltis Klasikiniai žaidimai, arba Arcade žaidimai. Taip, žaidimas Gold Miner internete gyvuoja jau seniai, tačiau jo grafika nėra jau tokia paprasta, kaip skiltyje Klasikiniai žaidimai esančių žaidimėli. Taigi, beliko skiltis Arcade žaidimai, tačiau net ir ten jis nepritapo, tad liko vienintelis ir visuomet tinkantis sprendimas - Kiti žaidimai kategorija.

Kiti žaidimai - Gold Miner

Aukso karštligė neaplenkė ir tinklapio zaidimai88.lt, užsukdama į skiltį Kiti žaidimai kartu su žaidimu Gold Miner. Tai gan senas ir populiarus žaidimas, tačiau mes jį Jums dovanojame tik dabar, tarsi atgaivindami jį iš naujo. Praėjo nemažai laiko ir atsirado įvairių Gold Miner versijų, kopijų, tačiau mes Jums pristatome pačią tikriausią ir vienintelę žaidimo Gold Miner versiją.

Jūs turėsite padėti senajam aukso kasėjui taikliai pagriebti aukso luitus ir deimantus, tačiau būkite atsargūs - aplinkui gali pasitaikyti akmenų, dinamito statinių ir graužikų. Nieko baisaus jei pačiupsite vieną iš Jų, tačiau tai Jums kainuos laiko, per kurį turitę surinkti reikiamą sumą pinigų. Be aukso luitų, deimantų ir akmenų, Jūs taip pat galėsite sugriebti ir paslaptinguosius ryšulėlius, kuriuose gali būti didelis kiekis pinigų, papildoma jėga ar dinamitas.

Jeigu sėkmingai užbaigsite lygį, t.y. surinksite pakankamai pinigų, galėsite apsipirkti parduotuvėlėje, kurioje Jums bus siūlomi įvairūs daiktai: dinamitas, skirtas susprogdinti pagriebtus akmenis; keturlapis dobilas, kuris atneš sėkmę, pagriebus ryšulėlius; stiprybės gėrimas, suteiksiantis jėgų; knygą apie akmenis, kuri patrigubins netyčia pagriebtų akmenų vertę ir deimantų valiklis, taip pat padidinantis pagriebtų deimantų vertę. Valdymas:

RODYKLĖ ŽEMYN - paleidžia žnyples;
RODYKLĖ Į VIRŠŲ - pagriebus akmenį, galite mesti į jį dinamitą, tam, kad negaištumėte laiko jį traukiant. Dinamitą galite įsigyti parduotuvėje;

Štai ir visi naudingi patarimai žadimui Gold Miner, kuriuos paruošė kategorija Kiti žaidimai. Žaidimas Gold Miner išties įtraukiantis, tad tikimes jog smaigiai praleisite laiką ir pasieksite naujų rekordų.


SKILTIES KITI ŽAIDIMAI TAISYKLĖS
 Gerbiami, skilties Kiti žaidimai lankytojai,
 
Tinklapio zaidimai88.lt kūrėjai, tikisi sukurti malonų, žaisti palankų tinklapį į kurį norėtųsi sugrįžti ne kartą. Siekdami to mes tikimes ir Jūsų pagalbos. Lankydamiesi Kiti žaidimai bei kitose kategorijose, būkite malonūs laikykites keleto svarbių, bet nevaržančių taisyklių, kurios padės sukurti malonią aplinką kategorijoje Kiti žaidimai bei visame zaidimai88.lt tinklapyje:
  • Kiekvienas iš Jūsų, gali pastebėt kąnors naujo, kąnors kas yra netaip. Skiltis Kiti žaidimai maloniai prašo -netylėk.Pasidalink tuo su kitais skilties Kiti žaidimai lankytojais/žaidėjais
  • Tikimes Jūsų tarpe atsiras aktyvistų, kurie napatingės ir atsiųsvieną kitą žaidimo pasiūlymą kategorijai Kiti žaidimai.Tai padaryti galite netgi dviem skirtingais būdais:
    a) elektroniniu paštu info@zaidimai88.lt
    b)užpildę kontaktinę formą skiltyje "KONTAKTAI "
    Skiltis Kiti žaidimai stengsis kiek galėdama, kad Jūsų siūlomas žaidimas atsidurtų čia, skiltyje Kiti žaidimai ir pelnytų kitų lankytojų malonę
  • Kategorija Kiti žaidimai nėra keiksmams skirta vieta, taigi visi pasikartojantys,beprasmiai,nešvankūs, vulgarūs, įžeidžiantys komentarai bus paprasčiausiai trinami. Taip pat, skiltis Kiti žaidimai nėra vieta pažintims arba erotiniams pokalbiams, tad vėlgi būtkite malonus susilaikyti nuo apsikeitimo numeriais ar kitomis kontaktinėmis formomis. 
  • Rašykite gražius, malonius, pagiriančius Kiti žaidimai administracijos darbus komentarus. 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 43220   |   Balsų: 39   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai