Kiti žaidimai - Destructo Truck

Kiti žaidimai - Destructo Truck 

Skiltyje Kiti žaidimai dar viena naujiena neradusi sau vietos konkrečioje kategorijoje. Tai yra todėl, kad žaidimas negalėjo pritapti nei skiltyje Mašinų lenktynės, nei Linksmi žaidimai, kadangi daužyti ir niokoti namus nėra jau toks džiaugsmingas darbas, o lenktynių šiame žaidime kaip ir nėra. Todėl be jokios širdgėlos šis žaidimas pateko į skiltį Kiti žaidimai. Tai žaidimas Destructo Truck, kurio pagrindinis tikslas suniokoti kuo daugiau pastatu pasitelkus didžiulį sunkvežimį. Išsibegėję nuo didžiulės rampos Jūs turėsite kuo toliau nuskristi, niokodami savo kelyje pasitaikančius namus. Po kiekvieno lygio Jūs gausite tiek pinigų kiek namų esate sudaužęs. Už juos galėsite tobulinti savo sunkvežimį bei rampas. Valdymas:
RODYKLĖ Į ŠONĄ - gazas
SPACEBAR - papildomas gazas


SKILTIES KITI ŽAIDIMAI TAISYKLĖS
Gerbiami, skilties Kiti žaidimai lankytojai,
 
Tinklapio zaidimai88.lt kūrėjai, tikisi sukurti malonų, žaisti palankų tinklapį įkurį norėtųsi sugrįžti ne kartą. Siekdami to mes tikimes ir Jūsų pagalbos. Lankydamiesi Kiti žaidimai bei kitose kategorijose, būkite malonūs laikykites keleto svarbių, bet nevaržančių taisyklių, kurios padės sukurti malonią aplinką kategorijoje Kiti žaidimai bei visame zaidimai88.lt tinklapyje:
  • Kiekvienas iš Jūsų, gali pastebėt kąnors naujo, kąnors kas yra netaip. Skiltis Kiti žaidimai maloniai prašo -netylėk.Pasidalink tuo su kitais skilties Kiti žaidimai lankytojais/žaidėjais
  • Tikimes Jūsų tarpe atsiras aktyvistų, kurie napatingės ir atsiųsvieną kitą žaidimo pasiūlymą kategorijai Kiti žaidimai.Tai padaryti galite netgi dviem skirtingais būdais:
    a) elektroniniu paštu info@zaidimai88.lt 
    b)užpildę kontaktinę formą skiltyje "KONTAKTAI "
    Skiltis Kiti žaidimai stengsis kiek galėdama, kad Jūsų siūlomas žaidimas atsidurtų čia, skiltyje Kiti žaidimai ir pelnytų kitų lankytojų malonę
  • Kategorija Kiti žaidimai nėra keiksmams skirta vieta, taigi visi pasikartojantys,beprasmiai,nešvankūs, vulgarūs, įžeidžiantys komentarai bus paprasčiausiai trinami. Taip pat, skiltis Kiti žaidimai nėra vieta pažintims arba erotiniams pokalbiams, tad vėlgi būtkite malonus susilaikyti nuo apsikeitimo numeriais ar kitomis kontaktinėmis formomis. 
  • Rašykite gražius, malonius, pagiriančius Kiti žaidimai administracijos darbus komentarus. 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 28109   |   Balsų: 39   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai