Kiti žaidimai - Batman

Iš tamsių kampų ir skersgatvių į mūsų kategoriją KITI ŽAIDIMAI atslinko Batman'as jo vardu pavadintame žaidime Batman. Padėkite herojui kovoti su visokiausiais gatvių banditais ir bosais. Žaidimas vien smagus tuo, kad jis yra labai gerai nupieštas, todėl pirmą kart jį išvydę pagalvojome kad tai ne flash žaidimėlis. Ilgai svarstėme kuriai kategorijai jį priskirti kol galiausiai nusprendėme kad žaidimas Batman tinka kategorijai KITI ŽAIDIMAI.

Kiti žadimai - Batman valdymas:

A - Batman'o bumerangas, kurio atsargas galite apsipildyti rinkdami ženklius, S - smūgis kumščiu, D - Spyris, SPACEBAR - pašokti ( paspaudę ir ilgai laikydami SPACEBAR galėsite skalndyti ore, tai padės peršokti per didesnius tarpus), ←↑→↓ - judėti.

Štai visi žaidimo Batman valdymai, na o jei žinote ar radote patarimų kaip lengviau pereiti žaidimą Batman, rašykite komentarus ir dalinkites patarimais su ktiais žaidimo Batman ir kategorijos KITI ŽAIDIMAI lankytojais. jeigu radote žaidimų ir manote kad jie tinka kategorijai KITI ŽAIDIMAI, rašykite mums adresu info@zaidimai88.lt arba palikite žinute skiltyje "KONTAKTAI" .


Balsavimas

Žiūrėta: 54715   |   Balsų: 39   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai