Kiti žaidimai - Apsaugok pilį

Kategorija KITI ŽAIDIMAI jums pristato tirkai įtraukiant ir nepaleidžiantį žaidimą Defend the castle liet. Apsaugok savo pilį. Tai žaidimas kurį kategorijai KITI ŽAIDIMAI atsiuntė svetainės www.zaidimai88.lt lankytojai. Vien jau iš pavadinimo galima suprast ką reikės daryti žaidime Apsaugok pilį.

Kiti žaidimai - Defend the castle ( liet. Apsaugok pilį) valdymas:

Visas žaidimas bus valdomas vienu KAIRIOJO pelytės mygtuko paspaudimu. Iškart nesusidarykite blogos nuomonės. Žaidimo Apsaugok pilį tikslas neleisti priešams prisibrauti iki jūsų tvirtovės. Jūs busite tarsi dievas ir turėsite gindami savo pilį mėtyti mažus žmogeliukus į orą ir tiesiog leisti jiems išsitaškyti ant žemės( patarimas: stenkites priešus išmesti kuo aukščiau) . Su kiekvienu lygiu priešu antplūdis vis didės, todėl vien tik metydami juos i dangų neapsiginsite. Pirkite lankininkus ir kitus įmanomus dalykus padedančius naikinti priešus, taip pat stiprinkite pilies sienas.

Štai pagrindiniai žaidimo Defend the castle arba Apsaugok pilį patarimai. Jei radote daugiau geresnių patarimų kaip apsisaugoti dalinkitės jais su kitais kategorijos KITI ŽAIDIMAI ir žaidimo Apsaugok pilį lankytojais. Taip pat jei norite kad jūsų žaidimas puikuotusi mūsų tinklapyje arba būtent kategorijoje KITI ŽAIDIMAI palikite mums žinutę skiltyje "KONTAKTAI" .


Balsavimas

Žiūrėta: 22570   |   Balsų: 32   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai