Kariniai žaidimai - Dangaus Karai

Kariniai žaidimai - Skies Of War (liet. Dangaus karai)
 
"Jau praėjo 28 metai po geležinio karo, tačiau priešai vis dar pretenduoja į mūsų žemes ir miestus. Jūs galite tapti svarbiausių pasipriešinimo armijos pilotu. Mes turime naują strategiją, skirtą įveikti mūsų priešus - pulti iš dangaus..." Taip pristatomas naujasis skilties Kariniai žaidimai perliukas Skies Of War (liet. Dangaus karai). Tai dar vienas išbandymas visiems, mėgstantiems pilotuoti bei šaudyti. Priedo, šis žaidimas reikalaus nemažai strateginio mąstymo ir atidumo.
Kaip jau supratote, Jūs turėsite pilotuoti lėktuvus ir kitas karines skraidymo priemones, skirtas naikinti priešų bazėms. Kiekvienas lėktuvas ar sraigtasparnis (žaidimo metu galėsite pirkti naujus) turi skirtingų savybių, privalumu: paprastas Focke-Wulf lėktuvas yra labai manevringas ir tinkamas naikinti priešų lėktuvus, o, pavyzdžiui, sraigtasparnis Bell Huey tinkamas šaudyti raketomis, tačiau į jį mažai telpa užtaiso ir ginklų. Visas žaidimas susideda iš misijų, kurių tikslai ir reikalavimai gali skirtis, tačiau esmė ta pati - sunaikinti priešų oro ir žemės pajėgas, bazes, paskleisti propoganda. Svarbiausias žaidimo akcentas - degalų papildymas. Visuomet stebėkite kiek jums likę degalų (FUEL) ir turėktie pakankamai, kad galėtumėte grįžti į bazę užsipilti. Norėdami nusileisti bazėje turite priartėti ir nusileisti tinkamu kampu. Bazėje taip pat galėsite pasikeisti ginklus arba nusipirkti naujų. Taip pat, itin naudingas prietaisas yra žemėlapis (MINIMAP). Jis padės orientuotis priešų žemėse ir matyti reikiamus taikinius, bei primins užduoties tikslus.Valdymas:
Skraidymo aparatas valdomas pele
Kairysis pelės mygtukas - šaudyti
SPACEBAR - mini žemėlapis
C - greitai keisti ginklus (taip pat galima keisti paspaudus ant lėktuvo ir pasirinkus ginklą)
R - atlikti apsisukimą (tik lėktuvai)
CTRL - sklandyti vietoje (tik sraigtasparnis).
Žaidimo Skies Of War (liet. Dangaus karai) pradžioje visa ši informacija bus pateikta detaliau ir pavaizduota, tad būtinai nepraleiskite apmokymų, jeigu žaidžiate pirmą kartą. 
Kariniai žaidimai tikisi suteikę pakankamai naudingos informacijos apie žaidimą Skies Of War (liet. Dangaus karai). Padėkite sukilėliams atsiimti žemes žaidime Skies Of War (liet. Dangaus karai).

Balsavimas

Žiūrėta: 42280   |   Balsų: 95   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai