Halloween žaidimai - Raitelis be galvos

SALDAINIS ARBA POKŠTAS!!!! Taip, taip, Halloween'as jau beveik čia, todėl tinklapis zaidimai88.lt nusprendė pristatyti naują kategoriją Halloween žaidimai.  Tiems kas nežino, Halloweenas yra šventė kuomet visi persirengia įvairiais kostiumais ir eina gąsdinti kitų žmonių, mažesnieji eina prašyti saldainių, na, o kitiems tai dar viena proga linksmai praleisti laiką. Norėdami, kad ir Jūs neliūdėtumėte, skiltis Halloween pristato naują žaidimą pavadinimu Headless Horseman (liet. Raitelis Be Galvos). Šis garsus knygų personažas nepatingėjo ir aplankė skiltį Halloween žaidimai, dovanodamas Jums progą, smagiai praleisti laiką.

Halloween Žaidimai - Headless Horseman (liet. Raitelis Be Galvos) valdymas ir patarimai:

Kaip ir minėjome žaidimas Headless Horseman (liet. Raitelis be Galvos) yra sukurtas pagal garsųjį knygos personažą. Žaidimas puikiai atitinka skiltį Halloween žaidimai, kadangi yra šiurpus ir puikiai įkūnija šios šventės dvasią. Žaidimo Headless Horseman (liet. Raitelis Be Galvos) valdymas nėra sunkus - raitels judės ten kur nukreipsite pelytę, o paspaudę KAIRĮJĮ klavišą galėsite nukirsti galvą. Pagrindinis žaidimo Headless Horseman (liet. Raitelis Be Galvos) tikslas, nukirsti kuo įmanoma daugiau galvų ir neleisti raudonajam stulpeliui pasiekti nulį.


HALLOWEEN ŽAIDIMAI TAISYKLĖS
 
Gerbiami, skilties Halloween Žaidimai, lankytojai,
 
Šviežiai susikūrusi kategorija Halloween žaidimai, tikisi, kad smagiai praleisite laiką šmirinėdami po žaidimus ir stengdamiesi juos įveikti. Norėdami sukurti malonią aplinką, mums prireiks ir Jūsų pagalbos, laikantis kelių, neįpareigojančių taisyklių:
  • Deja, bet klystame visi. Kartais pamirštame kąnors paminėti, kartais prirašome nesamonių ir priveliame klaidų. Tačiau juk esate JŪs, kad tai pastebėtumete ir ištaisytumėte mūsų klaidas. Radę gudrybių galinčių palengvinti žaidimą Headless Horseman (liet. Raitelis Be Galvos), nepatingėkite ir pasidalinkite savo naujienomis su kitais skilties Halloween žaidimai lankytojais. Tiek jie, tiek visa skiltis Halloween žaidimai bus dėkingi už pagalbą.
  • Nori prisidėti prie skilties Halloween žaidimai plėtojimo? Nepatinka čia talpinami žaidimai? PIRMYN! Siųskite laiškus su savo pasiūlymais ir mes būtinai pasistengsime įgyvendinti Jūsų norus. Laiškelius galite siųsti dviem būdais:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai-suaugusiems.lt
    b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"
    Perskaitę Jūsų pasiūlymus, pasitarę, mes pasistengsime jog Jūsų norimas žaidimas papultų į skiltį Halloween žaidimai.
  • RUPUS MILTAI - NESIKEIKITE! Skiltis Halloween žaidimai susikūrė visai nesanai, todėl yra neapteršta keiksmažodžių, reklaminių nuorodų ir vulgarybių. Būtent tokia skiltis Halloween žaidimai ir tūrėtų išlikti visuomet, tačiau tai priklauso nuo Jūsų. Įspėjame, jog visi vulgarūs, įžeidžiantys, reklamuojantys, pasikartojantys komentarai bus trinami.

Balsavimas

Žiūrėta: 21791   |   Balsų: 29   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345


Komentarai

2016-05-12 &qn9;tNothiug&#3o;s changed, I still love you, oh I still love you. Only slightly, only slightly less than I used to my love!"My favorite one, reminds of 500 days of summer Bonne après midi jeune fille (yes, cause I'm a french reader btw ^^)
by &qn9;tNothiug&#3o;s changed, I still love you, oh I still love you. Only slightly, only slightly less than I used to my love!"My favorite one, reminds of 500 days of summer :)Bonne après midi jeune fille (yes, cause I'm a french
2013-10-29 ziaure neidoms zaidims. suds grins
by ieva
2012-04-07 nu mergos neišprotekit jums idomu na jei jums idomu tokie neidomus zaidimai tai neziurit simpsonu o aš ziuriu cha jei neturit pinigu pirkt telikui nes bijot kad oi bankrutuosim tai išsi nuomokit telika ar važiuokit pas mociute ir išsinuomokit kasete jei jusu mociute turi telika o jei ne tai ir vaziuot neverta
by rewwer
2011-11-29 nu *****diets koks geras zaidimas neturiu zodziu
by juste
2011-11-29 nu tikrai zaidimais kuti kuti ko norit dar toks geras zaidimas
by gabija
2011-03-18 nu labai fainas zaidas ko jus norit mergos jei neidomu tai ko zaidziat
by gabriela
2011-01-27 ai,neidomus
by Ieva
2010-08-12 ziaurei geras zaidimas
by laura
2009-11-14 1011
by ragas
2009-10-31 Gan geras zaidimas. Man patiko
by Tadassss

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai

Zaidimai