Halloween žaidimai - Raitelis be galvos

SALDAINIS ARBA POKŠTAS!!!! Taip, taip, Halloween'as jau beveik čia, todėl tinklapis zaidimai88.lt nusprendė pristatyti naują kategoriją Halloween žaidimai.  Tiems kas nežino, Halloweenas yra šventė kuomet visi persirengia įvairiais kostiumais ir eina gąsdinti kitų žmonių, mažesnieji eina prašyti saldainių, na, o kitiems tai dar viena proga linksmai praleisti laiką. Norėdami, kad ir Jūs neliūdėtumėte, skiltis Halloween pristato naują žaidimą pavadinimu Headless Horseman (liet. Raitelis Be Galvos). Šis garsus knygų personažas nepatingėjo ir aplankė skiltį Halloween žaidimai, dovanodamas Jums progą, smagiai praleisti laiką.

Halloween Žaidimai - Headless Horseman (liet. Raitelis Be Galvos) valdymas ir patarimai:

Kaip ir minėjome žaidimas Headless Horseman (liet. Raitelis be Galvos) yra sukurtas pagal garsųjį knygos personažą. Žaidimas puikiai atitinka skiltį Halloween žaidimai, kadangi yra šiurpus ir puikiai įkūnija šios šventės dvasią. Žaidimo Headless Horseman (liet. Raitelis Be Galvos) valdymas nėra sunkus - raitels judės ten kur nukreipsite pelytę, o paspaudę KAIRĮJĮ klavišą galėsite nukirsti galvą. Pagrindinis žaidimo Headless Horseman (liet. Raitelis Be Galvos) tikslas, nukirsti kuo įmanoma daugiau galvų ir neleisti raudonajam stulpeliui pasiekti nulį.


HALLOWEEN ŽAIDIMAI TAISYKLĖS
 
Gerbiami, skilties Halloween Žaidimai, lankytojai,
 
Šviežiai susikūrusi kategorija Halloween žaidimai, tikisi, kad smagiai praleisite laiką šmirinėdami po žaidimus ir stengdamiesi juos įveikti. Norėdami sukurti malonią aplinką, mums prireiks ir Jūsų pagalbos, laikantis kelių, neįpareigojančių taisyklių:
  • Deja, bet klystame visi. Kartais pamirštame kąnors paminėti, kartais prirašome nesamonių ir priveliame klaidų. Tačiau juk esate JŪs, kad tai pastebėtumete ir ištaisytumėte mūsų klaidas. Radę gudrybių galinčių palengvinti žaidimą Headless Horseman (liet. Raitelis Be Galvos), nepatingėkite ir pasidalinkite savo naujienomis su kitais skilties Halloween žaidimai lankytojais. Tiek jie, tiek visa skiltis Halloween žaidimai bus dėkingi už pagalbą.
  • Nori prisidėti prie skilties Halloween žaidimai plėtojimo? Nepatinka čia talpinami žaidimai? PIRMYN! Siųskite laiškus su savo pasiūlymais ir mes būtinai pasistengsime įgyvendinti Jūsų norus. Laiškelius galite siųsti dviem būdais:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai-suaugusiems.lt
    b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"
    Perskaitę Jūsų pasiūlymus, pasitarę, mes pasistengsime jog Jūsų norimas žaidimas papultų į skiltį Halloween žaidimai.
  • RUPUS MILTAI - NESIKEIKITE! Skiltis Halloween žaidimai susikūrė visai nesanai, todėl yra neapteršta keiksmažodžių, reklaminių nuorodų ir vulgarybių. Būtent tokia skiltis Halloween žaidimai ir tūrėtų išlikti visuomet, tačiau tai priklauso nuo Jūsų. Įspėjame, jog visi vulgarūs, įžeidžiantys, reklamuojantys, pasikartojantys komentarai bus trinami.

Balsavimas

Žiūrėta: 22002   |   Balsų: 30   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345
Draugai

Zaidimai