Halloween žaidimai - Boo!

OOOOooOOOoo, Jums ir vėl vaidenasi kategorija Halloween žaidimai....Ilsėkites ramybėje...Dar vienas smagus žaidimas skiltyje Halloween žaidimai, kuris praskaidrins Jūsų nuotaiką, niūrų ir šaltą rudenio vakarą, kuomet už lango vaidensis vaiduokliai, medžiai atrodys tarsi gyvi, o betkoks garsas namie privers Jūs išsigąsti ir plaukus pasistoti piestu. Beto, šis naujasis žaidimas ne tik smagus, bet ir lavinantis Jūsų įgūdžiuis, o dar tiklsiau atmintį. Vos nepamiršome paminėti šio stebuklingo žaidimo pavadinimo  - BOO! Neišsigąskit, tai tik žaidimo pavadinimas.

Halloween žaidimai - Boo! (valdymas ir patarimai):

Žaidimo Boo! taisyklės yra itin paprastos: išgirdus monstrų skleidžiamus garsus, Jūs privalote juos atkartoti tokia pačia seka, tačiau būkite budrus ir stebėkite viršuje esantį užrašą - YOUR TURN, tai reikš jog dabar Jūsų eilė ir galite spausti ant monstrų. Su kiekvienu lygiu prisidės po vieną naują monstro garsą, taigi Jums prireiks itin geros atminties ir budrumo norint įveikti šį skilties Halloween pristatomą žaidimą. 


Halloween žaidimai taisyklės
 
Nebijokite, skiltis Halloween žaidimai nevers Jūsų gerti kraujo, valgyti akių, paprasčiausiai tikimes Jūsų pagalbos palaikant tvarką skiltyje Halloween žaidimai, o tai įgyvendinti galite laikydamiesi keleto itin paprastų ir neįpareigojančių taisyklių:
  • Mes ne dievai, mes tokie pat mirtingieji kaip ir Jūs, gerbiami skilties Halloween žaidimai, lankytojai, todėl dažnai klysta, nusišnekame ir pamirštame paminėti svarbius dalykus. Tačiau tam esate Jūs, kad savo įžvalgumu bei išmintimi padėtumėte kitiems skilties Halloween žaidimai lankytojams.
  • Nepatinka žaidimai talpinami skiltyje Halloween žaidimai? Nesiputokite, geriau siųskite laiškus su savo siūlomais flash žaidimais ir mes pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas sužibėtų skiltyje Halloween žaidimai. Laiškus galite siųsti dviem būdais:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai-suaugusiems.lt
    b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"
  • Skiltis Halloween žaidimai maloniai prašo nesikeikti, kadangi galite užsitraukti dvasių nemalonę. Visi įžeidžiantys, vulgarūs, pasikartojantys, reklamuojantys, skelbiantys kitų asmenų konataktus, komentarai bus ištrinti.

 


Balsavimas

Žiūrėta: 36391   |   Balsų: 44   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2016-02-10 Really? Many of these women still look really good in their young picuerts, and most of the ones who don't look good look that way because very few people would apply the label sexy to an 8 year-old. /bsminu.com [url=/otvlml.com]otvlml[/url] [link=/gagrjlmbo.com]gagrjlmbo[/link]
by Really? Many of these women still look really good in their young picuerts, and most of the ones who don't look good look that way because very few people would apply the label sexy to an 8 year-old. http://bsminu.com [url=http://otvlml.com]otvlm
2016-02-08 Slam dunkin like Shaquille O'Neal, if he wrote invromatife articles.
by Slam dunkin like Shaquille O'Neal, if he wrote invromatife articles.
2013-05-03 nesamone
by gabija
2013-03-02 cia reikia speliot (^^^)
by milita
2012-10-20 geras
by Diana
2012-06-09 pritariu by rewwer
by samsamas
2012-06-09 siaures pr. atsidare nauja parduotuve joje parduodami auksciausios klases automobiliai stalo zaidimai pvz. futbolas monopolis vaikiski zaislai zemes vazonai maisto prekes drabuziai saldainiai parduotuveje Stovisa rasite ir kino teatra taipat ten parduodami ir vandens bei zvejybos reikmenys ir valtys apsilankykite ir mes jus tikrai nustebinsime parduotuves savininke Stiliauskiene
by stiliauskiene
2012-03-14 nesamone kurie irgi taip sako tai yra nebukaprociai
by rewwer
2011-12-25 nelabai idomu
by kornelija
2011-10-29 krc nesamone
by marija
2011-08-28 nu blt nesamone pritariu tiems kurie ir taip mano,mano manymu cia gryna nesamone uzsimust galima
by erika
2011-08-04 tai *****d dukai rasykites kiek ,m avinai jus;D****
by by sexse
2011-06-20 NEIDOMU
by MULKIS
2011-01-27 fainas
by Ieva
2010-12-15 as tave milu evelina is visos srdes
by lukas
2010-12-01 kad as tave myliu is visos sirdies
by virga spokauskaite
2010-11-24 nesamone
by tadis
2010-05-04 haha as jau seinai nebezaidziau lietuvisku zaidimu^^
by Monika_Vokietija
2009-11-20 liuks
by rugul

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai

Zaidimai