Mini Golfas

Nemanykite, kad Golfas skirtas tik pencininkams ir senyvo amžiaus žmonėms. Apsilankyktie kategorijoje GOLFAS ir įsitikinsite, kad golfas gali būti visai smagus žaidimas ir jaunesniajai kartai. O jei vis dar netikite, pažaiskite žaidimą Mini Golfas kuris 100% pakeis jūsų pažiūrį į golfą. Golfas - tai žaidimas reikalaujantis tikslumo, taiklumo ir kantrybės. Žaidžiant golfą svarbiausia neskubėt.

Golfas - Mini Golfas valdymas:

Mini Golfas - žaidimas kuriame reikės nemažai taiklumo ir kantrybės. Žaidime Mini Golfas galėsite pasirinkti kaip norite žaisti, ar turnyre ar šiaip pamušinėti. Kiekvieno lygio tikslas - pataikyti iš vieno smūgio. Stenkitės apgalvoti kaip skris jūsų numuštas kamuoliukas, naudokitės sienomis, kampais ir jūs tikrai pataikysite iš pirmo smūgio. TAi visi paaiškinimai kuriuos jums turi kategorija GOLFAS.

Nebent, žaisdami žaidimą Mini Golfas radote daugiau gudrybių/patarimų kurie palengvintų žaidimą Mini Golfas. Jei taip, pasidalinkite jais su kitais kategorijos GOLFAS lankytojais savo turima informacija ir jie jums bus tikrai dėkingi.

Taip pat, jei rodote/turite žaidimų kurie tiktų kategorijai GOLFAs ir norėtumėte juos matyti mūsų tinklapyje, rašykite mums laiškus adresu info@zaidimai88.lt arba tiesiog palikte žinutę skiltyje "KONTAKTAI". Ir mes tirkai pasitengsime kad jūsų norimas žaidimas puikuotųsi kategorijoje GOLFAS.

Sportiškiausia laiko švaistymo zona >>>> www.zaidimai88.lt <<<<


Balsavimas

Žiūrėta: 35682   |   Balsų: 41   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345
Draugai

Zaidimai