Flash Golfas

Turbūt daugelis zaidimai88.lt lankytojų mano jog kategorija Golfas ir joje esantys žaidimai yra skirti pensininkams. Deja, tie kas taip mano, labai klysta, nes kategorijoje Golfas talpinami žaidimai yra begalo įdomūs ir reikalaujantys šiokių tokių gabumų. Naujasis kategorijos Golfas žaidimas kurį jums pristatome yra Flash Golf (liet. Flash Golfas).

Flash Golf (liet. Flash Golfas) valdymas ir patarimai:

Iš pirmo žvilgsnio žaidimas Flash Golf (liet. Flash Golfas) gali pasirodyt lengvas ir nuobodus, nes visas žaidimas yra valdomas tik pelyte, bet pradėjus žaist pamatysite jog nėra taip lengva ir nuobodu kaip manėte. Visų pirmą žaidimas pareikalaus jūsų taiklumo ir kantrybės. Pasistenkite niekur neskubėti ir gerai nusitaikyti prieš mušdami kamuoliuką. Iš pirmo smūgio pataikyti neįmanoma, nes žaidime pilna visokių kliūčių, taigi svarbiausia gerai apgalvoti kaip atlikt mažiau smūgių.

Štai ir visi žaidimo Flash Golf (liet. Flash Golfas) paaiškinimai kuriuos jums paruošėme. Tikimes, kad jie bus naudingi žaidžiant žaidimą Flash Golf (liet. Flash Golfas). Kartais nutinka taip, kad ir mes kąnors praleidžiame/nepastebime aprašinėdami žaidimą. Bet juk tam esate jūs, kad pastebėtumėte/ištaisytumėte mūsų klaidas. Jei radote kąnors, kas galėtų palengvint žaidimą Flash Golf (liet. Flash Golfas), nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais kategorijos Golfas lankytojais.

Taip pat, jei radote žaidimą kuris jūsų nuomone turėtų puikuotis kategorijoje Golfas, vėlgi nepatingėkite ir siųskite savo pageidavimus adresu : info@zaidimai88.lt arba tiesiog palikite žinutę skiltyje "KONKTAKTAI ", ir mes būtinai pasitengsime, kad jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų skiltyje GOLFAS.


Balsavimas

Žiūrėta: 25631   |   Balsų: 24   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai