Futbolas - Prie sienelės

Kategorija Futbolas irgi sumanė atsinaujint vasaros proga. Juk kartais būną taip, kad net ir vasarą nepavyksta pažaist futbolo, kadangi lietuva gan lietingas kraštas. Bet juk tam yra kategorija Futbolas, kuri suteikia jums galimybę mėgautis futbolu visąlaik. Šį kartą kategorija Futbolas jums fovanoja gatvės futbolo žaidimą Against the wall (liet. Prie sienelės). Tai gan populiarus (bentjau mūsų kieme buvo) futbolo žaidimas žaidžiamas kieme, o kategorija Futbolas suteikia jums galimybę jį pažaist tiesiog prie savo kompiuterių.

Futbolas - Against the wall (liet. Prie sienelės) valdymas ir patarimai:

 

Žaidime Against the wall (liet. Prie sienelės) jūs su savo draugeliu sumanėte pažaisti truputį gatvės futbolą. Pralaimėjęs stato alaus. Valdymas:
Spiriant įvartį:Naudokite pelytę tam, kad nusitaikyt kur spirsite. Spustelkite pelytės mygtuką vieną kart tam, kad nustatyt stiprumą. Paspauskite dar kartą, kad smūgiuoti kamuolį.
Saugant vartus:
nuveskite pelytę ir spustelike ten kur norėsite šokti. Už gražų nukritimą papildomų taškų negausite.
Taigi, kategorija Futbolas jums linki taiklios kojos ir tikisi, kad nepralaimėsite alaus savo draugui.

Būną nutinka taip, kad ir mes praleidžiame šį tą svarbaus, kas galėtų palengvint žaidimą. Bet juk tam esate jūs, kad ištaisytumėte mūsų klaidas. Radę kanors svarbaus, nepatingėkite ir pasidalinkite su kitais kategorijos Futbolas lankytojais. Tiek mes, tiek jie bus labai dėkingi.

Taip pat, mums yra svarbi jūsų nuomonė bei pasiūlymais. Radę kokį nors įdomų žaidimą kuris jūsų nuomone tiktų kategorijai FUTBOLAS, būtinai siųskite mums savo pasiūlymus,adresu: info@zaidimai88.lt arba palikite žinutę skiltyje "KONTAKTAI" ir mes būtinai pasistengsime, kad jūsų norimas žaidimas atsidurtų skiltyje FUTBOLAS.


Balsavimas

Žiūrėta: 21433   |   Balsų: 17   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2016-02-10 Dear Seth,Interested in getting a bit of iirofmatnon regarding your wedding packages. Do you have a price list and what each package offers?That would be greatly appreciated,Sarah and Simeon /slawkfnq.com [url=/xrirsyw.com]xrirsyw[/url] [link=/zkgqnv.com]zkgqnv[/link]
by Dear Seth,Interested in getting a bit of iirofmatnon regarding your wedding packages. Do you have a price list and what each package offers?That would be greatly appreciated,Sarah and Simeon http://slawkfnq.com [url=http://xrirsyw.com]xrirsyw[/url] [link=
2016-02-08 I'm not easily imsepsred but you've done it with that posting.
by I'm not easily imsepsred but you've done it with that posting.
2012-03-17 bu
by tomas
2012-01-17 Jus paloskit kur fifa 12 tai nelaimesit ne viens
by Mykse
2011-04-09 geras game
by nedas
2009-03-18 cool !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
by anonimas
2008-10-01 geras game labai geras man patiko
by by grantukas

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai

Zaidimai