Flash counter strike

Visiems tiems kurie negali gyventi be Counter strike žaidimo, kategorija Counter strike dovanoja žaidimo flash versiją - Flash Counter strike. Kaip ir tikrasis Counter strike žaidimas reikalauja greitos reakcijos ir neblogo taiklumo. Žaidime Flash counter strike galėsite pasirinkti žaidimo sunkumą. Žaidimas Flash Counter strike susideda iš 3 skirtingu lygių, jūs turėsite du ginklus: Desert Eagle ir M4 automatą ir Sniperį.Taip galėsite naudotis granatomis kurios laikinai sustingdo priešus.

Counter strike - Flash counter strike valdymas:

Žaidimas Flash counter strike valdymu beveik nesiskiria nuo tikrojo CS :1,2,Q- keičia ginklus( 1 - Desert Eagle, 2 - MK4, Q - sniperis), E - leidžia jums pasislėpti, F - Flashbang (leit. kinamoji granata), R -užsitaisyti ginklą, na o šaudyti ir taikytis su pelyte ;] Žaidime Flash counter strike galėsite pasirinkti žaidimo sunkumą: ROOKIE - naujokas ( reikės vienošuvio kad nužudyt priešą), VETERAN - veteranas (prireiks dviejų šuvių tam kad pašalint priešą), na ir HARDCORE - kietiems ( preireiks 3 taiklių šuvių tam kad pašalint priešą)

Štai kaip ir visi žaidimo Flash Counter strike patarimai, na nebent jūs radote dar keletą patarimų . Jei taip, pasidalinkite jais su kitais kategorijos COUNTER STRIKE lankytojais rašydami kamentaruose. Taip pat mus domina kiti Counter strike flashiniai žaidimai. jei radote žaidimą kuris tiktų kategorijai COUNTER STRIKE rašykite mums adresu info@zaidimai88.lt arba palikite mums laiškelį skiltyje "KONTAKTAI" .


Balsavimas

Žiūrėta: 97575   |   Balsų: 133   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345
Draugai

Zaidimai