Counter strike - Camper strike

Jei nesiseka žaisti tikrąjį CS, kategorija COUNTER STRIKE jums gali padėt pasiūlydama taiklumą ir reakciją lavinantį žaidimą Camper strike kuris yra panašus į tikrajį Counter strike. Skirtumas tas kad žaidime Camper strike jūs šaudysite į judančius taikinius.

COunter strike - Camper strike valdymas:

Žaidimas Camper strike panašus į tikrajį Counter strike, taikykites ir šaudykite naudodami pelytę, SPACEBAR - Priartina vaizdą, arbą kitaip sakant Snaiperis, R - užsitaisyti. Pistoletu pateikę į korpusą gausite 250 taškų, į galvą - 500tšk., pateikę į korpusą iš snaiperio gausite 450 taškų, o pateikę į galvą gausite 1000taškų. Žaidimo Camper striek tikslas, per tam tikrą laika pataikyti į kuo įmanoma daugiau taikinių.

Še jum ir visi žaidimo Camper strike patarimai. jei žinote arba radote jų daugiau pasidalinkite jais su ktiais kategorijos COUNTER STRIKE lankytojais. Taip pat, jei radote žaidimų kurie tiktų kategorijai COUNTER STRIKE ir jūs norėtumėte juos matyti tinklapyje www.zaidimai88.lt, siųskite mums laiškus adresu info@zaidimai88.lt arba palikte žinutę skiltyje "KONTAKTAI" ir tada mes pasistengsime įdėti jūsų manymu tinkamą žaidimą i kategoriją COUNTER STRIKE.


Balsavimas

Žiūrėta: 63930   |   Balsų: 58   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai