Bratz žaidimai - Mano mėgstamiausia mokytoja

Bratz žaidimai - My Favorite Teacher (liet. Mano mėgstamiausia mokytoja) 

Geriausia skilties Žaidimai mergaitėms draugė, kategorija Bratz žaidimai, pristato dar vieną žaidimą mergaitėms My Favorite Teacher (liet. Mano mėgstamiausia mokytoja). Čia, skiltyje Bratz žaidimai įmanoma viskas, netgi susikurti savo svajonių mokytoją. Kaip ir visuose "dress-up" žaidimuose, esančiuose tiek skiltyje Žaidimai mergaitėms, tiek Bratz žaidimai, viskas priklauso nuo Jūsų vaizduotės, kadangi puošti žaviąją bratz merginą galite kaip tik norit. 


BRATZ ŽAIDIMAI SKILTIES KONSTITUCIJA
 
Gerbiamos, Bratz žaidimai fanės,
 
Skiltis Bratz žaidimai sukurta visoms damoms mėgstančioms Bratz herojes ir jų žaidimus, tačiau nepamirškite, jog čia taip pat turite elgtis padoriai ir laikytis kelių nevaržančių taisyklių, kurios padės skiltyje Bratz žaidimai sukurti malonią aplinką:
  • Tik nepykite jei pastebėsite keletą klaidų arba mes pamiršime ką nors paminėti. Juk skiltį Bratz žaidimai prižiūri žmonės, o ne robotai, todėl kartais priveliam klaidų. Geriau savo žiniomis pasidalinkite su kitomis skilties Bratz žaidimai lankytojomis.
  • Tikimes Jūsų tarpe atsiras aktyvistų, kurie napatingės ir atsiųsvieną kitą žaidimo pasiūlymą kategorijai Bratz žaidimai.Tai padaryti galite netgi dviem skirtingais būdais:
    a) elektroniniu paštu info@zaidimai88.lt 
    b)užpildę kontaktinę formą skiltyje "KONTAKTAI "
    Skiltis Bratz žaidimai stengsis kiek galėdama, kad Jūsų siūlomas žaidimas atsidurtų čia, skiltyje Bratz žaidimai ir pelnytų kitų lankytojų malonę
  • Kategorija Bratz žaidimai nėra keiksmams skirta vieta, taigi visi pasikartojantys,beprasmiai,nešvankūs, vulgarūs, įžeidžiantys komentarai bus paprasčiausiai trinami. Taip pat, skiltis Bratz žaidimai nėra vieta pažintims arba erotiniams pokalbiams, tad vėlgi būtkite malonus susilaikyti nuo apsikeitimo numeriais ar kitomis kontaktinėmis formomis. 
  • Rašykite gražius, malonius, pagiriančius Bratz žaidimai administracijos darbus komentarus 

Balsavimas

Žiūrėta: 58682   |   Balsų: 130   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai