Arcade žadimai - Pacman

Kategorija Arcade žaidimai rado šį bei tą apiežaidimą Pacman. Pacman yra Japonų kilmės arcade žaidimas, sukurtas komapinosNamco, dabar vadinamos Namco Bandai. Žaidimas Pacman buvo išleistas 1980 metųGegužės 22, Japonijoje. Vos žaidimas buvo išleistas, jis tapo visuomeniniufenomenu. Jau 1982 metų antroje dalyje jis tapo 9# pasaulyje pop singluparduodančiu milionus kopijų! Žaidimą, per 18menesių,  sukūrė vienas iškompanijos Namco darbuotojų Toru Iwatani. Tikras žaidimo Pacman pavadinimasbuvo tariamas pakku-man , kuris buvo įkvėptas Japonų frazės paku-pakutaberu, kuri reiškė garsą sklindantį iš burnos, plačiai ją atidarius irstaigiai uždarius. Taip pat, daug kur cituojama, kad Pacman'o formą kilo išpicos kuriai trūksta vieno gabalėlio.Tai kaip ir visa  žaidimo Pacmanistorija, kurią jums paruošė  ir  kategorija Arcade žaidimai.

Arcadežaidimai - Pacman valdymas ir patarimai:

 Žaidime Pacman rodyklėmis jūs valdysitemažą geltoną daiktą, panašų į atkastą picą, pro labirintą, valgydami taškelius.Kai visi taškeliai praryti jūs perkeliamas į kitą lygį. Keturi vaiduokliaižinomi kaip:  Blinky, Pinky, Inky ir Clyde bastosi po labirintą, bandydamipagauti Pacman'ą. Jei bent vienas iš jų jus paliečia, jūs prarandate gyvybę.Praradus visas gyvybes žaidimas baigiasi. Keturiuose kampuose yra 4 mirksintystaškai, vadinami energizers, suteikiantys Pacman'ui galimybę laikinai rytivaiduoklius. Suvalgius energizer'į vaiduokliai pavirsta melynos spalvos irpradeda judėt priešinga kryptimi. Taip pat jie pasidaro lėtesni. Pacman'uisuvalgius mėlyną vaiduoklį, jo akys grįžta atgal į aptvarą ir vaiduoklis vėlatgauną savo spalvą. Prieš vaiduokliui atsiverčiant atgal, jis pradeda mirgsėtibaltai. Tolimesniuose lygiuose prarijus energizer'į vaiduokliai nepakeisspalvos, o tik pakeis judėjimo kryptį.

Žaidime Pacman yra 256 lygiai, o maximalustaškų skaičius yra 3,333,360. Šį taškų skaičių galima pasiekt surijus visustaškelius, vaisius, energizerius, mėlynus vaiduoklius ir neprastast nė vienosgyvybės per visus 256 lygius. Taigi, tai kaip ir visas valdymas ir patarimaikuriuos jums paruošė kategorija Arcade žaidimai. Laukite daugiau arcade žaidimųatsirasiančių kategorijoje Arcade žaidimai.

 

 

Jūsų pastabos/pasiūlymai mums

  1. Taip nutinka, kad ir mes kartais šį bei tą praleidžiame/nepastebime. Jei jūs žaisdami žaidimą Pacman radote kokių gudrybių/patarimų, nepatingėkite ir pasidalinkite jais su kitais kategorijos ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS lankytojais, taip pat savo išmintimi galite dalintis mūsų FORUME esančioje skiltyje Arcade žaidimai, skirtai aptarinėti žaidimams esantiems žaidimų kategorijoje Arcade žaidimai.
  2. Jei naršydami internete ar kurnors savo kompiuterije aptikote žaidimų kurie jūsų manymu pritaptų kategorijoje Arcade žaidimai, netingėkit ir siųskit mums laiškus, adresu: info@zaidimai88.lt arba palikite laiškelį skiltyje "KONTAKTAI ", su savo pasiūlymais, ir mes BŪTINAI pasistengsime, kad jūsų norimas žaidimas atsidurtų kategorijoje Arcade žaidimai ir džiugintų kitus lankytojus.

 


Balsavimas

Žiūrėta: 53081   |   Balsų: 28   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345
Draugai

Zaidimai