Arcade žaidimai - Mario pasaulis

Turbūt daugelis yra turėję senus ir didelius Gameboy. Geriausias žaidimas kurį prisimename turbūt buvo Mario, o štai dabar jis jau kategorijoje Arcade žaidimai žaidime Mario World (liet. Mario pasaulis). Šis populiarus personažas yra užkariavęs daugelio vaikų širdis. Su juo netgi buvo sukurtas filmas. Kategorija Arcade žaidimai tikrai didžiuojasi galėdama pristatyti Mario World (liet. Mario pasaulis) žaidimą.

Arcade žaidimai - Mario World (liet. Mario Pasaulis) patarimai ir valdymas:

Tie kas anksčiau žaidė Mario puikiai žinos kaip reikia nužudyti priešus ir pelnyti daugiau taškų. Na, o tiems kurie nežino padės kategorija arcade žaidimai. Žaidime Mario World (liet. Mario Pasaulis) jūs būsite pats Mario. Eidami per skirtingus lygius, rinkdami taškus ir žudydami priešus jūs turėsite pereiti žaidimą. Tam, kad nužudyt priešą reikia užšokti jam ant galvos, na o jei jūs žaidimo metu patobulėjote, galite juos ir nušauti. Eidami per lygius jūs matysite auksines monetas kurias jums reikia paimti, taip pat, bus ir auksiniai kubai į kuriuos atsitrenkus iš apačios jūs gausite taškų. Pamatę kubą su klaustuku butinai jį išmuškite, nes jame yra grybas kuris jus padidins, arba gelytė kuri jums suteiks galių šaudyti.
Valdymas:
A - pašokti
S - Bėgti
Rodyklės - valdyti mario
SPACEBAR - startas

Štai ir visi žaidimo Mario World (liet. Mario Pasaulis) patarimai kuriuos jums paruošė kategorija Arcade žaidimai. Na, o jei mes kažka praleidome, netylėkit! Pasidalinkite savo žiniomis su kitais kategorijos Arcade žaidimai lankytojais. Tiek jie, tiek mes būsime JUMS dėkingi.

DĖMESIO!
Jei atradote žaidimų kurie jūsų nuomone tinką kategorijai Arcade žaidimai, nedvejokite ir siųskite mums savo laiškus, su pasiūlymais, adresu: info@zaidimai88.lt arba tiesiog palikite laiškelį skiltyje "KONTAKTAI ", ir mes būtinai pasistengsime, kad jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų skiltyje ARCADE ŽAIDIMAI.


Balsavimas

Žiūrėta: 131395   |   Balsų: 159   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai